Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Extől kapott plüss maci,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extől kapott plüss maci, mennyire lehet emlék? Vagy csak egy tárgy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátnőmnek van egy plüss macija amit az exétől kapott, vele alszik stb. Elmondása szerint ezt már nem is akkor kapta amikor együtt voltak, hanem már "barátság" fázisban. Magyarul már nem jártak. Én tudok róla, hogy tőle van, mert elmondta. Nem tudja, hogy engem zavar, mert nem akarom ki mutatni. De kérdezgettem már róla, és "nem jelent semmit, csak aranyos, stb."

Elsősorban lányok válaszát várom, hogy veletek, hogy van ez? Bízom benne, de nagyon zavar, hogy van neki az.

Válaszokat előre is köszi. 19/F


2012. jan. 16. 09:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak egy tárgy...Én 26 éves vagyok,2 gyerekes anyuka.Nekem is megvan még a régi barátaimtól kapott plüssök egyéb csecsebecsék.De nem azért mert hogy tőle kaptam hanem mert sajnáltam őket kidobni,meg minek is.....Most a plüsőkkel a gyerekeim játszanak,a tárgyak meg a lást diszitik.Ne parázz ilyeneken.
2012. jan. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok és ez első szerelmemtől kaptam egy pici plüss patkányt. olyan csúnya, hogy már szép.

Nős vagyok és gyerekeim vannak. a Peti, mert így hívják a patkányt, ott van a könyvespolcomon.

Senkit nem zavar. A feleségem biztos abban, hogy szeretem.

A bizonytalanság okozhatja nálad a problémát.

Rossz bizonytalanságban élni.

A párodnak kell téged biztossá tenni, és neked pedig bízni kell benne.

2012. jan. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Az a baj, hogy tudom, hogy bízhatok benne, és látom, hogy mindent meg is tesz érte. És bízok is, csak néha elbizonytalanodok, mert sokszor csalódtam már sajnos. De hát ez nem lesz mindig így.(Azért ne úgy gondoljátok, hogy betegesen, csak néha egy picit jobban a kelleténél, ami még nem annyira zavaró) De ez nem az Ő hibája, Én szeretem, és Ő is engem.
2012. jan. 16. 09:46
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vegyél neki egy újat :)

Amúgy persze, hogy csak egy tárgy, nekem is vannak dolgaim az exeimtől, szakítás után nem dobom ki az ajándékokat, de ha rájuk nézek, már nem jut eszembe róla az exem. Van plüss is amit kaptam, és megtartottam, csak én nem alszom vele.

20L

2012. jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem egy szép és fontos emlék neki, de nem értem miért lenne ezzel bármi gond?

Nyilván azért volt azzal a sráccal, mert jó volt vele, szerelmes volt, megértek pár nagyon jó pillanatot együtt, amire jó visszaemlékezni.

Nem tudom miért kéne minden kapcsolatot úgy lezárni, hogy "egy szemét állat, soha többé nem akarom látni".

2012. jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Éppen azért, mert ha olyan jó lett volna vele, akkor nem hagyja ott. Egy megromlott kapcsolatban nem értem, hogy milyen szép emlékek lehetnek.

2012. jan. 16. 10:47
 7/23 anonim ***** válasza:
Én is szakítottam már azért, mert tudtam, hogy "nem egy világból vagyunk", nem is volt jó a kettőnk kapcsolata, de mégis vannak szép emlékek. Nem zárja ki a kettő egymást.
2012. jan. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
46%

Egy szakításnak millió oka lehet.

Szerintem ha éppen nem valami durvább megcsalás az ok, akkor totál egyértelmű, hogy maradnak szép emlékek.

Ha nem maradnának, akkor az egész kapcsolat csak egy kamu volt...

Elég szomorú, hogy ennyire beszűkült vagy.

2012. jan. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Lényeg a lényeg, hogy nem emlékként tartja, mert ezt Ő is mondta. Csak Én nem voltam benne biztos, de megoszlanak a vélemények. Kinek az, kinek nem. Nem fogok ebből nagy ügyet csinálni, mert nem érdemes.
2012. jan. 16. 11:04
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beszűkült, csak más a meglátásunk. Lehetnek szép emlékek, de ne egy ilyen határozza meg. Ha meg tovább léptél, akkor minek a múltban élni?!
2012. jan. 16. 11:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!