Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Extől kapott plüss maci,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extől kapott plüss maci, mennyire lehet emlék? Vagy csak egy tárgy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátnőmnek van egy plüss macija amit az exétől kapott, vele alszik stb. Elmondása szerint ezt már nem is akkor kapta amikor együtt voltak, hanem már "barátság" fázisban. Magyarul már nem jártak. Én tudok róla, hogy tőle van, mert elmondta. Nem tudja, hogy engem zavar, mert nem akarom ki mutatni. De kérdezgettem már róla, és "nem jelent semmit, csak aranyos, stb."

Elsősorban lányok válaszát várom, hogy veletek, hogy van ez? Bízom benne, de nagyon zavar, hogy van neki az.

Válaszokat előre is köszi. 19/F


2012. jan. 16. 09:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
csak egy tárgy. barátomnak is vannak ilyen dolgai exektől, pl i love you feliratos, szívecskés bögre, tányér, macika, stb. a bögre meg a tányér hasznos, azért használja, és nem azért, mert a csajra akar emlékezni. a maci meg ott senyved annak a zsáknak az alján, amibe költözéskor pakolta a cuccait (ez 1 éve volt) :D sőt, egyik exe kiírt CD-re képeket magáról, emlék gyanánt, az is megvan neki, ott van az asztalán. de sosem nézi, csak odarakta mikor beköltözött és ennyi.
2012. jan. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Az én kapcsolatom is megromlott, szétmentünk, de attól még megőriztem a szép emlékeket. Például a képeket a számítógépen. Nem szoktam nézegetni, de kitörölni sem akarom. Nem kifejezetten az ex miatt, de van olyan hely ahova a családommal együtt mentünk. Én is kaptam tőle plüssállatot. Ugyan nem azzal alszok, de megtartottam. Majd jó lesz a gyerekeimnek, mert nagyon aranyos. :) Az számomra semmit sem jelent, csak egy tárgy.
2012. jan. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaha szakítanék a barátommal, én se dobnám ki a dolgait, talán még a macival is aludnék, de nem azért, mert rá emlékeztetne... akkor nem jönnék össze mással, ha még ő érdekelne.
2012. jan. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is meg vannak a kapott plüssök. El vannak a polcon. A kapott könyveket se dobtam ki. Még most is kézbe veszem és el is olvasom őket.

Ő kapott tőlem annó egy pólót és látom, hogy hordja nem tette el a szekrény mélyére csak mert vége lett a kapcsolatunknak.

2012. jan. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 B.angel ***** válasza:
46%

Hát ez a kedvenc témám.. :D

Tudom, hogy lefognak pontozni, de akkor is kifejtem a véleményem. Az én volt barátom megtartott egy csomó cuccot, amit az exétől kapott. Pedig a lány megcsalta vagy egy milliószor. Kérdeztem, hogy miért, de nem tudott rá válaszolni. Én megkértem, hogy tegyel el/dobja ki, mert engem zavar. De ő csak akkor azt az egy cuccot dobta ki, pedig tele volt a szoba az ex dolgaival. A legdurvább egy párna volt, amin a közös képük van, és megtartotta. Nekem a véleményem az, hogy ha egyszer szakítok valakivel nem tartok meg tőle semmit, főleg nem közös képeket. Mert minek? Egyszerűen nem kötődök hozzá. Plüsst meg lehet pótolni, pl. veszel neki egy aranyosabbat, szebbet. És meglátod, ha téged szeret, már meg is válik attól a plüsstől. Legalábbis nekem így normális. De ahogy itt olvasgattam kérdéseket, a legtöbben azt mondják, hogy minek kidobni az ex cuccait, emlék, stb. De akkro sem értem, ha nagyon rossz valakinek a kapcsolata az exével, milyen emléket akar tőle őrizni?

Mondjuk ha akpnék tőle Tv-t, vagy a franc se tudja, drága tárgyat, akkor lehet megtartanám, vagy eladnám. Én ilyen vagyok.

2012. jan. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 B.angel ***** válasza:
akkor*, kapnék* elnézést :)
2012. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Ő biztosan kötődött még hozzá, lehet, hogy nem szerelem, de kötődés volt. De Én is kérdeztem már rá, de Ő azt mondta, hogy csak aranyos, és ennyi. De nem baj. Fogok neki másikat venni, azt meg kidobatom. :D
2012. jan. 16. 13:19
 18/23 anonim ***** válasza:

15-ös


van abban igazság amit írsz, mert egy közös képes párna azért tényleg durva, és valljuk be, nincs az az ember, aki szeretné minden nap a párját ölelkezve nézni egy másik emberrel.


én amikor kidobtad dolgokat, az akkor volt, amikor exem szakított velem, és én még mindig szerettem. minden rá emlékeztetett, így is borzasztóan fájt, nemhogy a közös kép mosolyogjon rám a falról... de a barátom részéről nem zavar, hogy megtartotta az i love you-s bögrét, nem fogok kidobatni vele egy jó bögrét azért :) max azért szólnék, ami tényleg nagyon személyes (pl közös monogramos bögre...)

2012. jan. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
*kidobtam
2012. jan. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 B.angel ***** válasza:
Tudtam, hogy le fognak pontozni. Egyéni véleményről nem igazán hallottatok, mi? Örülök, hogy nektek nem okoz gondot, ha minden biz-b@szt meg tartotok a volt szerelmetektől, de én ezt nem tudom tolerálni. Mindenki más. Én se kérdezem meg, hogy és miért nem szeretitek a gombát, pl, pedig marhára egészséges. Vagy valakinek az a természetes, hogy minden áldott percben mondja, hogy szeretlek, valakinek meg NEM az. Mégse pontozok le miatta senkit...
2012. jan. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!