Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy 18. születénapo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 18. születénapomra egy plüss nyuszit kaptam?

Figyelt kérdés

az is úgy néz ki mintha otthonról hozta volna a barátom

aki otthon lakik és nagyon jó fizetése van

majd a bulimra vesz süteméynt mondjuk még

de nem a pénzről van itt szó, hanem hogy nem is tudott nekem semmi kreatívat kitalálni vagy valami olyat aminek igazán örülnék, pedig nem egy hete járunk


2013. jan. 14. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
és ezt miért nem neki mondod?
2013. jan. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

jogos az első kérdése


de egyébként meg nem mindegy? ez csak egy tárgy.. mi barátnőmmel minden ajándékozós ünnepen könyörgünk a másiknak, hogy ne vegyen semmit, vagy max egy csokit...

..aztán mondjuk úgyis veszünk egymásnak valamit, mert nem bírjuk ki, de jobb lenne minden, ha nem lenne ajándék

és szerintem Te sem szaroznál, meg sértődés-gyanús kérdéseket tennél fel, ha egyáltalán nem lennének ajándékok:)


és különben is... ha az ő nyuszija volt, akkor még jobb mint valami bolti:D

2013. jan. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Na ezért utálom én ezt az egész ajándékozós hülyeséget! Az meg, hogy 18 évesen ELVILEG felnőtt fejjel ilyen apróságokon akadsz ki, még jobban kib@szza a biztosítékot. De most komolyan... ez az egész eltorzult világ ott tart, hogy a szülinapok, névnapok, ünnepek nem szólnak másról mint az ajándékozásról és a valódi értéküket lassan - lassan elveszítik, az pedig már csak hab a tortán, hogy FELNŐTT emberek, vagy éppen idősebb gyerekek képesek kiakadni azon, hogy nem olyan ajándékot kapnak amilyet szeretnének. Örülj neki, hogy egyáltalán kaptál valamit, mert legalább gondol rád. Mondjuk nem is tudom, hogy miért húzom magam fel ezen, hiszen az a sorod, hogy "nagyon jó fizetése van" gyakorlatilag mindent elárul rólad. Sajnálom a barátodat. A kérdésre válaszolva pedig: igen, normális.
2013. jan. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az ő nyuszija volt, amit imádott, amikor még kicsi volt. :)
2013. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem szoktam engedni, hogy fizesse még az üditőmet se

nem a pénz számít azt csak odatettem infonak

hanem, hogy nem porfogót vártam, egy szál virágnak jobban örülnék

de neki hogy mondhatnám? nem akarom megsérteni tudom, hogy ennek kell örülni csak érdekel mások véleménye is

mi se tartunk pl. valentinnapot, de én szülinapjára elég drága ajándékot vettem és olyat amire tudtam, hogy szüksége van és hazsnálni fogja

2013. jan. 14. 19:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nem értem mi ebben az akkora borzasztó?? volt hogy a párom engem a LOMISOKTÓL vett plüssnyuszival lepett meg...és ÖRÜLTEM neki, nem érdekelt hogy honnan vette, a szándék a fontos, hogy gondolt rám. Pedig Neki is jó a fizetése, csak arra járt...meglátta...és megvette...ennyi.


Szerintem ilyenen ne hepciáskodj.

2013. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha nem egy hete jártok, ahogy Te fogalmaztál, nem lesz gond egy kis beszélgetéssel:) csak szimplán megkérdezed tőle, hogy "mégis hogy gondoltad?!" :D najó, ne így kérdezd, de szóval t kérdezd... neked van kivetni valód a dologgal, mindenki másnak tetszik, hát neked kell megbeszélned
2013. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Nekem se esne jól, ha valami olyat kapok ami ennyire sablon, főleg egy olyan kapcsolatban, ahol ismerjük egymást annyira, hogy ki tudjuk találni mire vágyik a másik, vagy minek örülne. A plüssjáték szívvel, vörös rózsa, és konyakmeggy pl. nagyon jó ajándékok az első hónapokban, mert azt jelzik, hogy a párom gondolt rám, és ilyenkor még nem gond, mert annyira nem ismerhet, de fél év után, mikor körülbelül ismeri az ízlésemet, és igényeimet, már elvárnám (ez hülye kifejezés) hogy olyat vegyen, már ha vesz valamit, amiben belsőséges tartalom van, vagy szükségem van rá, vagy legalább finom.
2013. jan. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a legjobb barátomtól + a pasimtól kaptam plüssmacit a 18. szülinapomra. Én nagyon örültem neki. Azt mondták, nem kell mindenben felnőni. Igazuk is van. És a szándékot nézd - vagy beszélj vele.
2013. jan. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!