Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képes hógömb, vagy cuki plüss?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes hógömb, vagy cuki plüss?

Figyelt kérdés

Ajándékba lenne a barátomnak majd. Még "sokára" lesz, de már előre gondolkozom.

Voltunk a Happybox üzletben, ahol rengeteg plüss van és ott kinézett magának egyet.

Viszont erre a hógömbre is gondoltam, mert aranyos lenne, ha a közös képünk lenne benne.


Melyiket válasszam? Mellé még édességre gondoltam.


2012. nov. 18. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék egyszer valami szép hógömböt valami Eiffel toronnyal benne vagy ilyesmi..:)


Te ezt hol tudod megvenni?? hol láttad ezt?

2012. nov. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Dm-ben Rossman-ban láttam ezt, de nem valami szép. Tök műanyag az egész, semmi dekoráció nincs rajta. Arra gondoltam, hogy én feldíszíteném még, de nem igazán tudnám, mert vékony az alja.


Csak olyan szépen mutatna egy olyan hógömb, de nem találtam még meg az igazit. :(

2012. nov. 18. 10:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Mivel már kinézett magának egy plüsst ami tetszik, így én azt venném meg inkább.

Bár nem rossz a másik ötleted sem, de akkor a plüss mellé lehetne egy közös képet adnod egy szép képkeretben esetleg?!

2012. nov. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már olyat kapott. :)
2012. nov. 18. 10:50
 5/8 anonim ***** válasza:

akkor plüss...


régóta keresek már hógömböt én is neten is de sehol nincs.

vagy nem az hivatalos neve nem tudom.

2012. nov. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


ez csak egy a sok közül:)

2012. nov. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hógömb:)

Az annyira édes :)

2012. nov. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

nézegess neten

Egy csomó van

2012. nov. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!