Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent ez a férfi viselked...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a férfi viselkedés? Hogyan viszonyul hozzám?

Figyelt kérdés

Egy középiskolába járunk, kb. fél éve ismertem meg, elkezdtünk beszélgetni.

Elég furcsán viselkedik, nem tudom eldönteni, hogyan viszonyul hozzám.

Sokszor beszélgetünk, küldözgetünk egymásnak vicceket, stb. El lehet vele beszélgetni bármiről, és úgy látom mintha keresné a társaságom. Amikor hosszabb ideig nem beszélünk, ő ír rám mindig.

Nem szokott sokat inni, de amikor iszik akkor részegen szokott nekem irogatni, volt már olyan alkalom, hogy eléggé szexuális dolgokat meg mindenféle szivecskés baromságokat írt. Másnap persze állítólag nem emlékezett.

Nemrég voltunk egy bál szerűségben, ott volt ő is és előtte kérdezgetett hogy megyek-e. A bálban végig engem nézett, amikor fiúkkal táncoltam akkor is, ugyanakkor nem jött oda hozzám csak nézett. Volt olyan is, hogy ő valami lánnyal volt, de amikor a lány nem volt ott, ő akkor is nézett.

Mondta már párszor hogy nagyon kedvel engem, mégsem próbálkozik.

Akárhányszor látom a suli közelében, mindig néz, távolról is. A haverjai legutóbb füttyögtek nekem meg az egyikük mutogatott rám, de nem értettem, hogy miért.

Néha olyanokat mond, hogy szeret nézni engem, meg hasonlók. A haverjai egyszer megkérdezték tőle előttem, hogy akar-e tőlem valamit, ő erre nem válaszolt semmit.

Ennek ellenére viszont van, hogy napokig nem válaszol az üzeneteimre, van, hogy ha találkozunk buliban, csak úgy lelép valahová, máskor meg haza is kísér.

Volt egyszer olyan, hogy városban a társaságom találkozott az övével, de ő kb hozzám sem szólt, pedig előtte kérdezte is, hogy megyek-e.

Nagyon tud nevetni a vicceimen, de aztán meg sz#rik rám.

Szerintetek ez most mi? Mit jelent? Csak szórakozik velem

18 éves, én 17.

Köszi


2016. márc. 2. 16:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Csak szórakozik velem?*
2016. márc. 2. 16:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle egyenesen? Tisztázzátok, mert ez a cicajáték nem vezet sehova - se barátságban, se szerelemben.
2016. márc. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, de bátortalan, ennyi. :)
2016. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!