Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hogy kezdeményezzek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Van egy srác nem annyira rég ismerem de nagyon tetszik sokat beszélünk de nem tudom hogy hozhatnám fel a témát és hát eléggé félek mert én eddig még nem csináltam ilyet és elég sokkal idősebb nálam
2016. szept. 7. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
mosolyogj, nevess a poénjain, nézz a szemébe és mondd h dugjon meg, de ügyesen mert ő lesz az első.. ettől több nem kell
2016. szept. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De attól félek hogy esetleg még sem tetszek neki vagy hogy ez miatt úgy gondolnám hogy rib.anc vagyok
2016. szept. 7. 15:29
 3/7 A kérdező kommentje:
*gindolná
2016. szept. 7. 15:30
 4/7 A kérdező kommentje:
*Gondolná
2016. szept. 7. 15:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Kulturáltan nőiesen úgy, hogy szabadidős tevékenységekre tereled a témát. Majd közös érdeklődési pontnál finoman mondod, hogy ez neked is érdekes programnak tűnik. Ennél jobban kapaszkodni már nem elegáns. Nem hülye srác már ennyiből is veszi a lapot, hogy randira hívhat.
2016. szept. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
látod máris előjött a probléma.. gondolkozol..a gond melegágya a gondolat, nemkell gondolkodni
2016. szept. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hey, hallom holnaptól adják a moziban az XXX filmet. Nincs kedved megnézni? Nem akarok egyedül menni.
2016. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!