Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kezdeményezzek nála?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek nála?

Figyelt kérdés

Tetszik egy pasi,nem ismerem,nem tudok róla semmit. Párszor láttam olyankor mindig feltűnően nézett. Ha látom ,olyankor mindig vezet,szóval nem szìvesen zavarnám. Szóval,hogy jelezhetnék neki,hogy szabad a pálya és odajöhet hozzám nyugodtan?

Komolyakat ,köszi!


2016. júl. 4. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megeresztenék egy kedves mosolyt. Ha ezek után nem lépne, hagynám a fenébe.
2016. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Buszsofőrös téma megint?
2016. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézz mélyen a szemébe, keresd a szemkontaktust. Mikor már megvan, kezd el szexin az ujjad a szádba venni, és küld puszikat felé, és kacsints. Tuti siker..
2016. júl. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tegyél valamit, esetleg îrkálj. Nézz oda rá, ha visszanézett, mosolyodj el, és "írkálj tovább." Ez garantáltan felkelt benne egy érdeklődést, és keresni fogja a szemkontaktust. Ha bejött, elmondom hány éves vagyok. xd. Viccet félretéve, sok sikert :)
2016. júl. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ti hülyék vagytok :D menj oda hozzá te ,ha nincs ideje majd megmondja mikor lesz,ha meg nem akkor ennyi volt
2016. júl. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!