Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz, tapasztalaltlan lány -...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz, tapasztalaltlan lány - pettinget hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Még sosem volt senkivel "úgy", én viszont nagyon vágyom rá, szeretnék legalább pettingelni vele, de szegény nagyon tapasztalatlan minden téren és félénk, szégyenlős.

Azt mondja, hogy nagyon türelmes vagyok vele (ami igaz is), tényleg figyelek rá, nem akarok elkapkodni semmit, a minap megkérdeztem, hogy mikor tehetem ide meg oda a kezem (ruha alatt), vagy mikor láthatom ezt vagy azt.... erre az volt a válasza, hogy "majd".

Korábban az orális szexre azt mondta, hogy undorító. :/


A kérdés, hogy kb. mennyi az az idő a "majd"-ra?

És hogyan győzhetném meg, hogy az orális szex rendben van?


2016. ápr. 25. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Sehogy...

Menekülj.

2016. ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. ápr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

Veszett fejsze nyele! Azzal tennéd érte a legtöbbet ha otthagynád. Már most undorodik tőle, akkor ha ráerőlteted szerinted mennyire fog?!

Meg a kérdéseiddel is kvázi zaklatod!

Vedd már észre magad!

2016. ápr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Az valóban igaznak tűnik, amit az egyik előttem hozzászóló is mondott, hogy a kérdéseiddel zaklatod...


...csaképpen azt is hozzá kell tenni, hogy a nőknél két(vagy több) színű lény nincs is, tehát általában amitől undorodnak, azt fogják a legjobban csinálni... (talán ezért nem értik meg a férfiak a nőket :-))

2016. ápr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

AZ orális szexet a legtöbb tinilány undorítónak és megalázónak tartja.

Mióta vagytok együtt? Először egy együtt alvást kéne megszervezni.

2016. ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!