Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kicsit komplikált a helyzet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit komplikált a helyzet, de ilyenkor hogy kezdeményezzek szexet?

Figyelt kérdés

Szóval a lakótársam nagyon félénk, és bezárkózott. Poénból már flörtöltem vele néhányszor, de vagy nem vette észre, vagy beijedt. Nem értem, hogy egy 26 éves pasi miért viselkedik így. Talán még szűz, és ezt a lehetőséget vonzónak találom benne.

Gondoltam rá, hogy egyszerűen csak letámadom. Végülis szeptemberben haza kell költöznöm, és tökmind1. De azt akarom, hogy ő kívánjon engem.


2016. máj. 29. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
"Véletlen "menj előtte el fehérnemüben vagy hagyd nyitva tusolásnál az ajtót...ezernyi trükk van. Könnyű a helyzetedmivel lakótársad. 22/N
2016. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet kíván,csak túl félénk,hogy kimutassa.Egyszer smárold le váratlanul és kiderül,nem kell egyből megerőszakolni:D
2016. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet fel toled. Jol nezel te ki?
2016. máj. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi. Hát eddig nem volt szükségem "trükkökre", hanem nekem kellett eldönteni, hogy melyik trükköt fogadjam el. :)

De érdekes. Majd megkérem, hogy segítsen pakolni, és lekapom örömömben. :)

2016. máj. 29. 17:10
 5/10 anonim ***** válasza:
"Véletlenül" hagyd kinn a törölközőt amikor zuhanyzol aztán szólj ki neki hogy vigye be.Ha akkor sem veti rád magad akkor valami baj van vele.:)19/L
2016. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Itasd le egy picit.
2016. máj. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
"Véletlenül" kezd el szopni a farkát!
2016. máj. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 RRR ***** válasza:

essen le a türcsi ,ha kijössz és úgy vedd fel,hogy felé pucsítasz

ha erre nem láp,akkor kár is vele bármit is kezdeni

2016. máj. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed benne lenne csak félénk, Neked kell kezdeményezni. Meg fogja hálálni.

De jó lenne egy ilyen lakótárs :D

2016. máj. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%

Ja te vagy itt a tapasztalt, mégse tudod kezelni a helyzetet.

Arra még nem gondoltál, hogy nem talál téged szexuálisan vonzónak?

2016. máj. 30. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!