Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az a helyzet, hogy van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a helyzet, hogy van egy srác a suliban, látszik rajta, hogy elég félénk. Nekem tetszik, de én is félénk vagyok ilyen téren, és nem tudom, hogy beszéljek vele, mert nem szeretnék odamenni csak úgy. Hogy kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
mert haverjai is néznek,meg ő is volt,hogy nézett és szerintem nem az a tipus,aki odmegy simán egy lányhoz..csak hát én meg szeretnék beszélni vele,de nem tudom milyen ürüggyel..vagy hogy fussunk össze ketten valahol,ahol tudnánk dumálni..segítsetek,mert így rossz :(
2008. szept. 10. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőle kölcsön valamit és akkor vissza is kell adnod, egyből kétszer tudtok összefutni. vagy,hogyha tudod,hogy esetleg valamiből jó,akkor kérd meg,hogy korrepetáljon.
2008. szept. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hanyadikos vagy? a srác idősebb nálad? kérdezhetsz tőle akár valamilyen kis hülyeséget is, vagy hogy hogy tetszik neki a suli(ha egykorúak vagytok) vagy, ha idősebb, akkor azt, hogy mik a tapasztalatai a tanárokról, meg a suliról...

vagy ha van büfé a suliban, akkor elmehetsz mellette szünetben a barátnőiddel, és közben mindha csak nekik mondanád, hogy menyjünk le a büfébe(vagy, hogy menyjünk valamit vásárolni)... ha bár ehhez nem mindig kell sok reményt fűzni, van, hogy én is pénz nélkül megyek suliba, és gondolom, másoknál is előfordul...

remélem tudtam segíteni

2008. szept. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

igaza van az első válaszolónak, akár egy tollat is kölcsönkérhetsz tőle, azzal a kifogással, hogy dogát írtok, és senkinek sincs felesleges tolla az osztályban.

vagy ha vannak képek a falon, vagy tablók, esetleg mehettek sorba az osztálytársaiddal, és közben akár már oda is kerülhetsz mellé, és elkezdhetsz vele beszélgetni, és innen már csak egy kis fantázia kell

2008. szept. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezek jók..csak az a baj,hogy új a suliban,szerintem nem rég költöztek a városba,mert eddig nem láttam,pedig 10-es. Én 11-es vagyok. Büfébe meg nem szokott járni :(( Volt,hogy nézte a tablókat a falon,de még nagyon a elején volt,de majd megpróbálom hátha. Csak akkor sem tudom,mit mondhatnék neki. Mert egy lánynak azért más doamenni..főleg ha nem tetszem neki...:S De nagyon félénk az tuti! Nem tudom,esetleg jó ötlet lenne,ha összefutunk az udvaron szünetben,hogy köszönök neki? Nem nézne hülyének,hogy nem is ismerem?
2008. szept. 10. 18:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönj neki nyugodtan! A köszönés az intelligenciához tartozik:) Én pl a napokban egy ,,kiszemelt" lányt úgy szólítottam + a buszmgállóba, h eléggé távol áltam tőle, és elmentem megnéztem a menetrendet. Ő a tábla előtt állt. félhangosan monddtam, h ilyen későn jön a busz? köszöntem neki és megkérdeztem szintén arra a buszra vár-e? és innentől kezdve végigbeszéltük az egész utat a buszon:) én is kicsit félénk vagyok e téren, de rájöttem h sokkal lazábban kell hozáállni, ki tudja, talán egyszer még összejöhet...:P
2008. szept. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!