Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexpartneremnek meggondolatla...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpartneremnek meggondolatlanul mondtam, hogy csak maszatol az ágyban, ezért elhagyhat?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mert a reakciója nagyban függhet a korától.
2016. aug. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1 válaszolonak

40esek vagyunk,

mért ez kortól függ?

2016. aug. 22. 09:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy szexpartner nemcsak ezért hagyhat el..bármiért.

Egy ilyen kapcsolatban nincs garancia semmire, arra se, hogy lesz következő alkalom, még akkor is, ha eget rengető a szex.

Ha meg jó sem volt, szerintem simán elsétál.

Ez olyan a szex kapcsolat mint a tipp-mix. Százból egy működik jól, talán. Egyszer én is próbáltam, de inkább egyedül vagyok, mint próbálkozgassak. Abszolút rossz tapasztalatom volt nekem is. A pasik ezekben a kapcsolatokban (tisztelet a kivételnek!) a saját kielégülésüket keresik leginkább. Csak nem akarnak fizetni egy ilyen jellegű szolgáltatásért.

38/N

2016. aug. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
mivel szexkapcsolat, ezért mindkét félnek ugyanolyan elvárása van a jó szexre. tehát, ha neked kevés volt, amit nyújtott, akkor meg kell neki mondani, hogy többet vársz! :-)
2016. aug. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, szerintem kortól is függ, szerintem ennyi idősen fel kell, hogy dolgozza ezt, fiatalabb srác meg besértődhet jobban, persze ez az én véleményem.
2016. aug. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen idősen talán inkább megkérdi, hogy mit csinálhatna másképpen! Próbáld meg irányítani,hogy ne maszatoljon! Bár múltkor velem is durcizott egy 31 éves pasi, mivel egy 5 perces menet után csak annyit mondtam, hogy hűha ez gyorsan ment...
2016. aug. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy kérdés a kérdésben, de a hölgyektől szeretném megtudni, hogy ha pl. ha hamar elsülök, mert úgy jön ki, vagy nem áll fel rendesen mert mittudom én... És azt mondjátok, hogy ez maszatolás/gyors volt. Na ha akkor azon a ponton kicsit lejjebb csúszom és elkezdeném puszilgatni a szemérem dombotokat, közben simizném a combotok belső felét, majd fokozatosan nyelvvel kicsit behatolnék, majd puszilgatnám tovább a csiklótokat, esetleg finom ujjazásba kezdenék a nyelvjátékot kiegészítendő, ... stb azzal lehet kompenzálni az azelőtti maszatolást/elsülést?
2016. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj, de ha nulla volt az ágyban, téged miért érdekel, ha nem fogtok többet kefélni?!

Így se elégülsz ki, csak még kénytelen vagy elviselni azt is, hogy úgy tesz, mintha az lenne a szex, amit ő művel.


Sok pasinak csak a szája jár, hogy ő mekkora mester az ágyban, aztán mikor akcióra kerül a sor, akkor beégnek rendesen. És ez kortól független...


Ha te nem vagy elégedett, ezt jelezted, és legközelebb nem toránszik azért, hogy neked is jó legyen, akkor amúgy is jobban jársz, ha lapátra teszed.

Ha besértődik, az azért van, mert szerinte ő tök jó volt, és eszében sincs javítani, hogy te is élvezd a szexet. Akkor meg megint csak jobb, ha lapátra teszed.


Ha ő hagy el ezért, legalább megspórolt neked egy kínos szakítást. Örülj neki!

2016. aug. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A pasik nem nagyon díjazzák, amikor az ágyban nyújtott teljesítményüket (akár jogos) kritika éri. Könnyen lehet, hogy nem ad rá alkalmat, hogy ezt újra megtedd. Persze ez nagyrészt attól függ, mennyire tud csajozni. Ha könnyedén ismerkedik, nem fogja vizesre sírni a párnáját miattad, ha viszont nehezen, meggondolja, hogy lenyelje-e ezt a sértést.
2016. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!