Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek, hogy mondjam meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy mondjam meg ezt a szexpartneremnek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy nagyon élvezem ,ha a partnerem keményen sz.atna és utána a számba menne el. Én imádom az ilyesmit ,csak sajnos ő sosem szokott elmenni ,vagyis nagyon ritkán akkor is bennem. Múltkori akciója az tettszett ,mert négykézláb voltam és lecumiztam ő elment a számba.

Én nagyon gerjedek az ilyesmire.

Tehát,hogy mondjam meg neki ezt?

Hogy többször sz.asson le és menjen el a számba?

Nem kamu

Komolyakat,kössz!



2016. febr. 20. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
"Ma szeretném, ha taknyosra szopatnál, és a végén telelőnéd a torkomat"
2016. febr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy szexben nincs szégyellnivaló dolog és primitívség. Ezért egyesnek a véleményét osztom.

Ha valaki egy hasonló mondattól nem kapja el a grabancod, nem vág térdre téged és nem dugja addig a szádat amíg tele nem lövi... akkor más szexpartnert kell keresned, mert nem vevő a "durvulásra."


24/f ;)

2016. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak kérned kell és megteszem neked. :)


23/F

2016. febr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha "csak" a szexpartnered akkor így ahogy fent leírtad. Ne légy szégyenlős, ha úgy is szexelni jártok össze. Akkor az olyan legyen amilyet te akarsz.


ha mégis az vagy, akkor meg legközelebb már az előszobában térdelj elé és végezd ki szájjal. Húzd rá a kezét a fejedre. Támaszd a hátad a falnak, fogd meg a seggét és húzd magadhoz, főleg a végén. S mosolyogj rá nagy szemekkel, amikor lenyeled. Nem túl nagy feladat ugye? ;)

2016. febr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szex közben mondjad neki.Tudod hova élvez baby?Telibe szájba.és mikor szo.od biztasd hogy gyere, gyerünk, élvez nyisd ki jó nagyra a szád és verjed keményen nyujcsd ki a nyelved is és néz közbe a szemébe ez csak a biztatás része volt.Aztán dolgozd meg keményen szájal,nyelvvel néha enged le torokra majd ha már közel jár kezd előröl a biztatás részt.23f :D
2016. febr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mond megneki hogy izlett a multkori adagja és most is belekóstolnál

itass vele grapefruit, ananászt, ne kávezzon ne sörözzön és kevés hust egyen és tilos a dohányzás is

sokkal jobb ize lesz meglátod még jobban fog izleni ez tapasztalat

ezért keresnek engem is a csajok néha

2016. febr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!