Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam meg ezt a szexpar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg ezt a szexpartneremnek?

Figyelt kérdés

Mostanában mindig közös programokat akar szervezni,hogy menjünk ide meg oda. Én nem akarok belé szeretni megint ,ezért nem akarok vele menni sehova.

Csak simán mondjam meg neki,hogy ezért nem akarok menni vele sehova?

Még valami ,mostanában olyan bunkó velem . Teljesen hülyének néz azt érzem.

Gondolkoztam azon,hogy megmondom neki ne nézzen hülyének én nem vagyok a felesége ,mert őt szokta még lehülyézni.

Miért néz hülyének?

Ezt is megmondhatom neki?



2016. márc. 10. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Zavard el a fenébe !

Szexpartnerrel nem szabad bunkózni.

És ilyenbe szeretnél bele megint ?

Számtalan kedves rendes szexpartnert találhatsz,válogass!

2016. márc. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen csak sajnos a szex meg nagyon jó vele.
2016. márc. 10. 11:17
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Gondolom azért néz hül.yének, mert belemész abba, hogy egy nős férfi csak ürítésre használjon, és kiszolgálod minden igényét.

Ezek után Nobel-díjas fizikusnak kevesen fognak gondolni.


Lehet, egy kalap alá vesz a kedves nejével, akit annyira hül.yének néz, hogy meg is csalja, de annyira nem, hogy elváljon tőle, az is lehet, hogy alapból lenézi a nőket, és csak kihasználja.


Nem baj, a lényeg, hogy te ne szeress bele, mert akkor hogy szexelnétek a továbbiakban?! Elvégre tök jó, hogy végre már kiábrándultál belőle.


Ezt most én nem értem?


Ha én valakit szeretek, aztán már nem szeretem, az a kapcsolat végét jelenti.

Nem hogy még dugni összejárjunk.

Mondjuk nekem még nős pasi se kellett soha, vagyok olyan jó nő, hogy jusson szingli pasi, és vagyok olyan büszke, hogy akinek csak üríteni kellenék, azt elhajtsam az anyjába.


Nem is szoktak lehülyézni a pasik.

Lehet, hogy a kettő erősen összefügg.

2016. márc. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
megjött a pizzám-..
2016. márc. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező !

Száz olyat lalálhatsz aki jobb az ágyban..

És ezt is mondd meg neki!

Ezen az oldalon nagyon sok normális pasi is van aki szexpartnert keres,Válogass !

Partneri viszonyból lehet akár szerelem is,fordítva nem !

2016. márc. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Hagyd ott, keress másikat. Úgyis lesz olyan, aki jobb az ágyban. Bármelyik farok helyettesíthető.
2016. márc. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Már elnézést hogy kimondom, de a leírtak alapjá: Ez egy p*cs...


Habár nem kötelességed megfogadni az itt elhangzó tanácsokat, én is azt mondom, hogy ha szexpartnert szeretnél sokkal többet találhatnál, mint gondolnád s ezt úgy értem, hogy sokkal jobbakat is.

Én pl mindig normálisan viselkedtem a szeartnereimmel. Nem értem, miért bunkóskodik, azt pedig végképp nem, hogy ha ez egy titkos kapcsolat, miért akar közös programokat...


24F

2016. márc. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Felesége van? Te mit keresel a képben?
2016. márc. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kezdenek összekavarodni a dolgok nem?

Szexpartnerrel nem tervezünk "közös programokat",stb.

F40+

2016. márc. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem két dolgot tehetsz,de a másodikat ajánlanám.

-a jó szex miatt beletörődsz,hogy ilyen bunkó a partnered

Közben belegabalyodtok egymásba.

-a szexkapcsolatot esetleg kockáztatva helyére teszed a kapcsolatotok alapjait és megkéred,hogy ehhez is tartsa magát.Nem kell bántóan fogalmazni,de érthetően:)

-előző

2016. márc. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!