Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam meg ezt a szexpar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg ezt a szexpartneremnek?

Figyelt kérdés

Nagyon jól megujjazott a múltkor és szeretném ,ha tovább csinálná ,mert én nagyon élveztem. Csak egy gondom volt , hogy amikor csinálta ,olyan volt mintha bepisilnék,ezért kértem ,hogy abbahagyja mert féltem,hogy bepisilek.

Ez miért volt?

Szóval,hogy mondjam meg neki ,hogy tovább csinálja?

Csak félek ,hogy nimfomániasnakmfog gondolni.


2016. márc. 1. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindig percre pontosan ugyanannyi ideig csinálja? Ha csak szexpartner akkor egyszerűen beszéltek mit élvez a másik, hisz csak a kielégítés a cél, nem? Te pedig ezt élvezed. Bár szerintem elég fiatalok vagytok, ha még csak idáig jutottatok. A pisilés érzés pedig az egyik jele az élvezetnek. Nem fogsz bevizelni.
2016. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:

simán

nincsenek tabuk

2016. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Csak egyszerűen megszakítattad a saját ejakulációdat.

Magyarán,lett volna egy "spriccelős" orgazmusod.

2016. márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az a bepisilés érzés nem lehet hogy az élvezés?
2016. márc. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3as ,de olyan hülyén érezném magam ,mintha csak bepisilnék ,olyan gáznak érzem ,és kellemetlen lenne nekem
2016. márc. 1. 22:30
 6/10 anonim ***** válasza:

hát anyám annál nagyobb örömet nem tudsz egy férfinek adni, ha spriccelsz szerintem!

Ne fogd magad vissza!

2016. márc. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

3" vagyok.


Kedves kérdező.


Hurrá!!! Megtaláltátok a G-pontodat.

Sok nő most biztos egy picit irigykedni fog rád.

De te meg készülj fel! Hogy amikor eléred a csúcsot.Lehet hogy még a pici lábaid is belefognak remegni.

Mert ezt egy jó partnerrel el lehet érni.

2016. márc. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát igen 7es ő nagyon jó. :-) :-) :-)
2016. márc. 1. 22:57
 9/10 anonim ***** válasza:
A szexpartnerségnek pont az az iszonyat nagy előnye, hogy szégyenérzet nélkül bármit lehet kérni, és csinálni, mert a szexről szól. Kit érdekel ,hogy minek gondol, a lényeg, hogy jó legyen. Egyébként ,ha ettől szexmániásnak gondolna, akkor csekély értelmű medvebocs lenne :)
2016. márc. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem pisiltél volna semmilyen formában, de lett volna orgazmusod. Ha gondolod nyújtok neked "segítő kezet"! :) :P Írj. Hello
2016. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!