Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam meg ezt a szexpar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg ezt a szexpartneremnek?

Figyelt kérdés

Mostanában mindig közös programokat akar szervezni,hogy menjünk ide meg oda. Én nem akarok belé szeretni megint ,ezért nem akarok vele menni sehova.

Csak simán mondjam meg neki,hogy ezért nem akarok menni vele sehova?

Még valami ,mostanában olyan bunkó velem . Teljesen hülyének néz azt érzem.

Gondolkoztam azon,hogy megmondom neki ne nézzen hülyének én nem vagyok a felesége ,mert őt szokta még lehülyézni.

Miért néz hülyének?

Ezt is megmondhatom neki?



2016. márc. 10. 11:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szólj neki,hogy ti csak szexpartnerek vagytok ,ha többet akar váljon el és akkor beszélhettek a közös sétafikáról.
2016. márc. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Megértelek!

Kétségtelenül, sokkal kevesebb a férfi, mint a nő. Főleg akkor, ha csak a normális férfiakat számoljuk össze! Így viszont az ember kénytelen megalkudni az adott lehetőséggel.

2016. márc. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!