Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kovetek el barmilyen bunt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovetek el barmilyen bunt vagy ilyesmit ezzel?

Figyelt kérdés
18 eves fiu vagyok a baratnom pedig meg nemtoltotte be a 15-ot. Egyutt vagyunk mar egy ideje es lefekudtunk. Szulok tudnak rola, beleegyeztek. De engem erdekel, hogy ezzel sertek-e valamit? CSak mert en nagykoru vagyok a baratnom viszont nem.

2016. aug. 18. 14:08
1 2
 11/12 János Gilján ***** válasza:
Nem értünk egyet, de ettől színes a világ. Én semmit sem bántam meg abból, hogy 14 évesen vesztettem el, fantasztikus élmény volt, amit sosem felejtek el.
2016. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 János Gilján ***** válasza:

Még egy pár gondolat Miquel-re reagálva:


1. Nekem sem teljesült be a vágyam 11 évesen, mint említettem. Akkoriban mindössze szorgalmasan ismerkedtem az önkielégítés nyújtotta örömökkel. Viszont onnantól fogva egyértelmű szándék keletkezett bennem, hogy én ezt ki akarom próbálni és ehhez egy barátnőt kell szerezzek magamnak. Mint a példámból is látszik, ez 3 év tudatos munkámba került, mire eljutottam a szándéktól a megvalósításig.


2. Ne haragudj, de érdekelne, hogy mégis milyen indíttatásból döntöttél úgy 16 évesen, hogy egy nálad több, mint kétszer idősebb emberrel veszíted el a szüzességedet. Az én szememben ez valóban kimeríti a "probléma" fogalmát, feltételezem, ha kicsit boncolgatnánk ezt a kérdést, arra jutnánk, hogy nem egy egészséges indíttatás volt az, ami a náladnál 17 évvel idősebb felnőtt nőhöz vezetett.


3. Az a 14 éves lány, aki ésszel felméri, hogy miről van szó, kapott megfelelő szexuális nevelést a szüleitől, meggyőződött arról, hogy a barátja valóban szereti és nem csak egy strigulát akar húzni, továbbá valóban kívánja az együttlétet, az már elég érett, hogy ki is próbálhassa. Ezzel természetesen nem kell egyetérteni, de attól még ez a véleményem. A fiatal lányok három esetben bánhatják meg az első együttlétet:

-Amennyiben a srác közben önző módon leszarja, hogy nekik is jó legyen.

-Amennyiben nem figyelnek a védekezésre és becsúszik a baj.

-Amennyiben az aktus után rövid időn belül a srác ejti a lánykát, és mint aki jól végezte dolgát, kilép a "kapcsolatból".

2016. aug. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!