Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 13 éves vagyok, és szeretem...

13 éves vagyok, és szeretem az állatokat, bár igazából bármilyen munkát elvállalnék Győrben és környékén, csak egy kis zsebpénzkipótlás céljából. Tudom, hogy egy kicsit fiatal vagyok még ehhez, de elbírok a munkával. Valaki bármi ilyesmit tud?

Figyelt kérdés

#munka #Győr #diákmunka #zsebpénz kipótlás
2013. aug. 24. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
15 éves korod alatt legális keretek között nem is dolgozhatsz.
2013. aug. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
épp ez a gond, de nem úgy akarok dolgozni, hogy rendesen fizetéssel, hanem mondjuk kutyát sétáltatok fillérekért
2013. aug. 24. 15:46
 3/3 anonim válasza:
pontosítanék az elsőn! 16 éves korodig legálisan nem dolgozhatsz. Ha már betöltötted a 15. életévedet akkor CSAK NYÁRISZÜNETBEN de vállalhatsz diákmunkát. Addig sajnos nem.
2014. júl. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!