Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kovetek el barmilyen bunt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovetek el barmilyen bunt vagy ilyesmit ezzel?

Figyelt kérdés
18 eves fiu vagyok a baratnom pedig meg nemtoltotte be a 15-ot. Egyutt vagyunk mar egy ideje es lefekudtunk. Szulok tudnak rola, beleegyeztek. De engem erdekel, hogy ezzel sertek-e valamit? CSak mert en nagykoru vagyok a baratnom viszont nem.

2016. aug. 18. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

14 év a beleegyezési korhatár... akkor se lenne jogi értelemben bűn ha 30 lennél.

etikai értelemben persze az lenne, de így hogy csak 18 vagy nem tartom erkölcsileg se veszélyesenek a korhatárt.

ahoyg irtam, törvényileg meg nem bűn

2016. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem korhatárt, hanem korkülönbséget akartam :)
2016. aug. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%

Gratulálok annak a szülőnek, aki belegyezik, hogy a 15 éves lánya szexeljen. Nem véletlen ilyen csökött generációkat nevelünk ki az utóbbi időben.

Jogilag nem sértetek semmit, csak félig gyerekként, éretlenül nem feltétlen egészséges még a szexuális élet.

2016. aug. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3as, igazad is lehetne, de ebben a világban inkább így veszítse el, mint pl buli mögött a bokorban. vagy zsarolás hatására.. vagy mégrosszabb..
2016. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4:

Az, hogy mentálisan éretlennek tartok egy 15 évest a szexre, az nem azt jelenti, hogy az általad felsoroltakat támogatnám. Van 14 éves gyerekem, sőt 17 éves is. Egyik sem szerette volna / szeretné elveszíteni ilyen idősen: mint szülő, beszélgettem velük, megbeszéltük, értelmesek és megértették, hogy inkább maguknak okoznak problémát és esetlegesen rossz élményeket, ha éretlenül kezdenek bele, bármennyire is hajtja őket a hormonrendszerük. Megértették és nem okoz gondot nekik várni. Én szülőként ezt tartottam helyesnek a "beleegyezés" helyett.

2016. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De gondolkodj életszerűbben.. attól hogy te mentálisan éretlennek tartod ezt a korosztályt, attól még nem változik az a helyzet, hogy a többségük ebben a korban elveszti. Az hogy a tieid nem ilyenek, az a ti érdemetek, de nem ez az általános.
2016. aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, Peti, nem sértesz vele törvényt.
2016. aug. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2016. aug. 18. 23:07
 9/12 János Gilján ***** válasza:

Én komolyan nem értem az "éretlenség" körüli hajcihőt. Mégis miféle lelki sérülésekre gondoltok?

Amennyiben a fiatalok szeretik egymást és nem csak egy numerát akar húzni a srác, továbbá kölcsönösen örömet akarnak szerezni egymásnak és megfelelően védekeznek, akkor mégis mi baj történhet?

Én 14 évesen vesztettem el a szüzességemet egy 16 éves lánnyal, de 11 évesen született meg bennem a vágy, hogy a szexet MINÉL ELŐBB ki akarom próbálni. Ha már akkor lett volna kivel, akkor 11 évesen vesztettem volna el. A korai szeretkezéssel csak akkor van probléma, ha agyatlanul állnak hozzá a fiatalok, mert nem kaptak megfelelő útmutatást, az viszont már a szülők felelőssége, hogy meglegyen. Nekem is van fiam, de egy másodpercig sem fog zavarni, ha a barátnőjével (ha lesz) ki akarják majd próbálni. Az életkor kérdésénél SOKKAL fontosabbnak tartom a minőség kérdését. Inkább erre kéne helyezni a hangsúlyt, hogy a fiatalok megfelelő útmutatást kapjanak, hogyan tudnak minőséget nyújtani egymásnak és megfelelően védekezni. Az üres "éretlen vagy még hozzá, tanulj inkább" intelem pedig szerintem többet árt, mint használ. Megjegyzem a korai szüzesség vesztésem ellenére is 10 éve élek minden szempontból boldog házasságban a feleségemmel és ha 11 évesen vesztettem volna el a szüzességemet, akkor is PONT ugyanilyen ember lennék.


A kérdezőnek üzenem, hogy ha már ilyen fiatal barátnője van, akkor különös képpen legyen vele óvatos, korrekt és igyekezzen a tenyerén hordozni a kislányt mind szexuálisan, mind a minden napok során! Sok boldogságot kívánok nekik!

36F voltam...

2016. aug. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"de 11 évesen született meg bennem a vágy, hogy a szexet MINÉL ELŐBB ki akarom próbálni."

Az, hogy a vágy korán jelentkezik, kedves makktársam, semmit nem jelent. Főleg nem azt, hogy azonnal be is kell teljesülnie. Én 16 évesen veszítettem el egy 33 éves csinoska özveggyel, de 40 év távlatából még ezt is korainak érzem. Egy 14 éves lányka messze nincs még olyan lelki érettségi szinten, ami erre predesztinálná őt.

2016. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!