Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sikerült valakinek, bármilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült valakinek, bármilyen módszerrel is legyen az, megnövelni legalább 1 cm-el a brokit?

Figyelt kérdés
Beszámolnátok a módszerekről és az időtartamról, eredményekről?
2016. júl. 28. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Fültágításról hallottál már?


Nah, gondold tovább...

2016. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki ezt az erekció nevű dolgot
2016. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Húskloffoló..
2016. júl. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Bummer ***** válasza:

Még tizenéves voltam amikor olvastam egy keleti kultúrából származó irományt (nem a kama sutrára gondolok, sok ezer van még azon túl) ahol azt írták le, milyen módszerekkel "gyúrva", mozgatva erősítheted és növelheted kicsit miközben magad elégíted konkrétan (vagy azon kívül is lehet). De ne legyenek illúzióid, ez a módszert azt írta le, hogy 10-15 évenként nyersz maximum fél-1 centit, hasonló mértékben vastagodhat, erősödhet. Leginkább arra dolgozták ki a módszert, hogy ha eljutnak egy érettebb korba is, azon túl is (az egyebek mellett) tudják maximálisan használni a libidójukat.

Én akkor elkezdtem alkalmazni, ugyanúgy teszem most is, de ugyan ki mondhatja meg, még én se húsz év után is, hogy vajon számított e. Elégedett voltam vele amúgyis mindig. Talán majd 60 felett kiderül. :)

(nem kell privát, nem emlékszek már a könyvre és nem adok módszertani leírást)

2016. júl. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4-es a titok őrzője 😂
2016. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha dohányzol, állítólag segíthet, ha leteszed a cigit.
2016. júl. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem ha beindulok 14 körül van, ha nagyon izgalomba jövök akkor 15-17, de nekem vérpéniszem van :D

attól függ milyen szinten izgulok fel :D de nekem már ez is elég, sőt lehetne kisebb is...


23F

2016. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7


Én is hasonló helyzetben vagyok, ha nagyon beindulok akkor bármilyen pózban tudom csinálni, ha csak siman feláll az nem mindig elég minden pózhoz.

2016. júl. 28. 19:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Hogyha van a hasad tájékán/alatta zsír (súlyfelesleg), akkor azt leadva nyerhetsz valamennyit.
2016. júl. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm ha kezelésbe veszi akkor a duplájára is meg nő.
2016. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!