Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezzel a módszerrel tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a módszerrel tényleg késleltethető a férfiak magömlése?

Figyelt kérdés

Olvastam a múltkor,hogy ha érzi a pasi,hogy hamarosan el fog élvezni akkor a hímvessző elszorításával leállítható a folyamat.Szóval közvetlenül a makk alatt kell a nagyujjal és a mutatóujjal átfogni a hímvesszőt és néhány másodpercig elszorítani.Ezt csinálhatja a lány is pl.orális szexnél.Elsősorban férfiakat kérdezném erről,hogy működő módszer ez?

Ne tanácsoljátok azt,hogy próbáljam ki a páromon,mert most nincs.:)

20/L


2016. jún. 10. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem működik. 24/f
2016. jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És hogy jobb, ha Te csinálod magadnak vagy a lány?
2016. jún. 10. 13:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha én magamnak csinálom. Én érzem, hogy pontosan hol, mennyire, meddig. Olyankor szoktam alkalmazni, mikor tele a zacsi. Máskor bírom sokáig.
2016. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem,köszi!
2016. jún. 10. 13:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam nem igazán működött, fejben dől el szerintem
2016. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem működik, lehet vele időt nyerni.
2016. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2016. jún. 10. 14:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is fejben dől el mikor mész el.

Én pl akármeddig bírom. Ha úgy érzem el fogok menni, akkor csak kikapcsolom ezeket az érzéseket, nem koncentrálok, nem feszítem be magam, és ennyi.

2016. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én próbáltam már egyszer-kétszer, de nem működött. 1-2 másodpercig elszorítottam, de kijött. Talán erősebben, vagy más helyen kell próbálkozni. Egyébként szerintem sikerülhet.
2016. jún. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!