Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ez, és még milyen módszerre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez, és még milyen módszerrel érezhető?

Figyelt kérdés
Régen, kiskoromban azt csináltam, hogy a kezemmel tartottam magamat 2 stabil tárgy között, és behajlított térdel, és felemelt lábbal elkezdtem szétnyitni a lábaim, és összecsukni folyamatosan. Azt vettem észre, hogyha sokáig csinálom, akkor nagyon de nagyon jó bizsergő érzést érzek a nemiszervem körül. Más, mint amikor maszturbálok, mert ezt máshol és máshogy érzem, és sokkal jobb és erősebb, és nagyobb területen érzem. Mi lehet ez? Milyen módszerrel lehet még ezt az érzést előidézni?
2015. nov. 11. 20:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, és fiú vagyok
2015. nov. 11. 20:02
 2/2 anonim válasza:
Fordulj orvoshoz! Bácsikámnak is ezvolt és korházba kotott ki hererákkal. Sajnálom
2015. nov. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!