Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges hogy valaki könnyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy valaki könnyen teherbe esik megszakításos módszerrel, mint mások, vagy csak a férfin múlik?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert a barátnőm 3x lett terhes megszakításos módszerrel az előző barátjától. Én az exeimmel is mindig így csináltam, és egyik se lett sose terhes. Most a barátnőmmel is így csináljuk, lehet nagyobb az esélye hogy ő terhes lesz így mint az exeim?

2016. ápr. 3. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Változó, ki milyen gyorsan tud teherbe esni, nyilván a férfin is múlik (önkontroll, előváladék), de szerintem nem olyan nehéz feliratni egy gyógyszert vagy elmenni és gumit venni, mert gondolom babát azt nem akartok.:)
2016. ápr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért nem használtak gumit, ha 3× is terhes lett?
2016. ápr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Komolyan az 1. teherbeesés után ugyanígy folytatták? És után még 2szer becsúszott és ezek után veled is így csinálja? Én ezt nem hiszem el hogy valaki ennyire felelőtlen és ostoba...Amúgy igen mindenki más, időszakosan is változik, DE attól még mert kicsi az esély nem kéne megkockáztatni!!! Mondjuk a barátnődnél szerintem elég nagy ezek után...
2016. ápr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!