Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos módszerrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos módszerrel mennyi az esélye, hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés
Van olyan aki csak ezt alkalmazza? Én tegnap tudom nagy felelőtlenség volt de megszakítással védekeztünk és barátom eddig csak így védekezett minden lánynál és nem volt baj. De én most mégis őrlődök, hogy vegyek e 72 órás tabit vagy ne? 5napja múlt el a menzeszem L/23
2014. dec. 7. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi alkalmaztuk és sajnos nem működött. Egy darabig persze megy de a gyakorlatban ez függ a pár termékenységétől is. A lényeg, hogy vagy használj óvszert vagy fogamzásgátlót ezt meg felejtsd el. 23 évesen már beálltak a hormonok nagy kárt nem tesznek benned a mai fogamzásgátlók, főleg megfelelő kivizsgálás mellet. Én azt javaslom, hogy hosszútávon alkalmazzátok a tablettát.
2014. dec. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A megszakítás még mindig nem védekezés.Nyilván a menzesz alapján (naptármódszer) meg lehet tippelni egy kb 2-3 napos időszakot, amikor nem eshetsz teherbe, de a többi napon mindig van rá esély.Az, hogy mennyi ,a barátod illetve a te termékenységétől függ(plusz mennyire előváladékozik, mikor vette ki, stb).Én bevetetnék egyet a barátnőmmel, de én izgulós típus vagyok.Egyébként elég csekély az esélye
2014. dec. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem csak a terhességtől kell aggódnod ebben az esetben. Mivel a barátod minden lánnyal így csinálta (gumi nélkül) átadhatott bármilyen betegséget is.

Mindenképpen nőgyógyászatra kellene menned szerintem.

2014. dec. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól,hogy másnak szerencséje volt,neked lehet nem lesz. Mivel én félnék attól a nagy hormonmennyiségtől,nem vennék 72 órásat,de erősen elkezdenék imádkozni a kövi menszeszig, és megfogadnám,hogy többé nem csinálok ostobaságot. 23 évesen igazuk van, szedj rendes fog.gátlót és akkor nem kell izgulni.
2014. dec. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagy. Ahogy írták az nem védekezés. A barátodnak eddig szerencséje volt. Legjobb ha beveszel egyet és legközelebb óvszert használtok.
2014. dec. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

milyen érdekes, ilyenkor mindenki szent és soha senki nem csinált még ilyet.. -.-"

tény, hogy nem védekezés! de szinte 100% hogy ettől nem esel teherbe.. másoknak hónapokig nem sikerül.. én 2 éven keresztül volt, hogy így csináltuk, mert nem az elejétől kezdve húztunk gumit stb. és soha nem volt bajom.

persze, igen, nyilván jobb védekezni, már csak ezért is, hogy nem fogsz parázni, de felesleges szerintem egy ekkora hormonbombát, most bevenned erre, hogy szétcsessze a hormonháztartásodat a semmiért..

2014. dec. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

attól függ...

-te milyen termékeny vagy

-párod milyen termékeny

-ha pontos ciklusod van,attól függetlenül van-e spontán peteérésed

2014. dec. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ne játsz a tüzzel ne halgass a buta válaszokra vegyetek spirált méhen belüli eszköz elméletileg 5 évíg használható 20 ezer ft ért nagyon kényelmes meg sem érzed hogy a méhedben van nem befolyásolja a farokméret sem a tampon félévente ellenőrizteted ha nyugodtan akarsz sexelni nem rettegni utána akkor ez a jó megoldás
2014. dec. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kolléganőmnem 2 gyereke van

Megszakítással védekeznek, és mindkettő e mellett csúszott be...

(Ráadásul két külön apukánál)

Ezek alapjan szted mennyire biztonságos?

2014. dec. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy mikor múlt el, a kérdés szempontjából nem releváns. Illene megtanulnia minden felnőtt nőnek, hogy a ciklust a vérzés első napjáról számoljuk. Emellett pedig szükséges lenne tudni azt is, hogy mégis hány napos a ciklusod.

Ugyanis az esélyek nyilván aszerint változnak, hogy mennyire voltál az ovuláció feltételezhető időpontjához közel. Mondjuk 28 napos ciklus és 6 napos vérzés esetén 5 nappal a vérzés után már a 11. napon vagy, ami igen csak kockázatos periódus.

Na nem mintha ne lehetne bármelyik napon teherbe esni, csak az esélyek mások.

Ha nem akarsz gyereket, inkább vedd be az esemény utánit. Kisebb kárt tesz, mint egy terhességmegszakítás.

2014. dec. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!