Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pharmatex-el és megszakításos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex-el és megszakításos módszerrel (együtt alkalmazva) nagy a rizikó a terhességre?

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Már maga a megszakítás is 99,9%. Ha még a Pharmatex is benne van a hüvelyben, akkor 100% biztonságos.
2016. júl. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 a megszskításos szex nem Védekezés.. 2. Főiskolán az egyik társam 5 éven keresztül Pharmatexet használt 5 év után esett teherbe hogy pharmatex + megszakítás... De ha már pharmatexet használsz akkor inkább gumit húz úgy biztosabb sőt ma már vannak olyan extra vékonyak hogy szinte nem is érezni... Én mondjuk terveztem a babát de rengeteg terhes nővel beszéltem miközben várakoztam és 10 nőből 5-en pharmatex mellett estek teherbe... Szóval max annyi előnye van hogy nem bombázza a szervezetét a csaj hormonokkal és ez jó!!!!! Másrészt a pharmatexet azoknak a pároknak találták ki akik hormon mentesen védekeznének ugyanakkor Nem probléma ha még is becsússzik egy baba ;) 22 N 12+6 hkm
2016. júl. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazából azt kell tudni, hogy a pasi előváladékában van-e sperma vagy nincs. Mert mindenki más. Ezt meg lehet nézni pl. mikroszkóp alatt. Ha nincs, akkor nyugodtan lehet megszakítással védekezni. Én így szexeltem 19 éven keresztül, és senki nem lett terhes soha. (A szkeptikusoknak u.i.: van egy fiam, szóval nem vagyok terméketlen. De azt akartuk, abban az egy hónapban nyilván nem alkalmaztuk a megszakítást.)
2016. júl. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Pharmetex biztonságos , csak kikel várni a 10 percet. Előírás szerűen kell alkalmazni.
2016. júl. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként igen. Én sokat használtam Pharmatex-et. Amikor nagyon fel vagyunk izgulva, kemény 10-15 perc az. De addig is lehet orálisan húzni egymást, bár a cuccnak nagyon rossz íze van. Úgy kell feldugni, hogy ne kenődjön kívülre, vagy törlőkendővel letörölni, ha odakerült. És akkor át lehet vészelni. Soha nem lett belőle terhesség.
2016. júl. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

anniyrta szánalmas hogy az emberiség elfelejtette az igazi szexet, amia popószex.

mia sex , valami betegség hogy védekezni kelljen ellene?

gondolkodjatok már el rajta.

a puncisz nemzés a poposz öröm. wake up walking dead

2016. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!