Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tetszem senkinek, ezért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszem senkinek, ezért elhanyagolom magam?

Figyelt kérdés
Amióta az első pasim elhagyott meghíztam és elhanyagolom magam. Ráadásul ennek két éve..nem tudom miért nem léptem túl a dolgon. Amíg még együtt voltunk 10 kg-al kevesebb voltam és mindig illatos és ápolt voltam. Most dagadt vagyok és szerintem depressziós.. Nem szeretem ki csinosítani magam. A hajamat mindig csak felkötöm , az arcom pattanásos, nem festem magam és az öltözködésem is sötétebb lett. Sportolni amúgy heti 4-5 x szoktam , mégsem megy le a súlyom (minden nap 1200 kcal-t eszem) .Ha pasikkal kell beszélgetnem akkor ált. nem beszélek mert azt gondolom hogy rondának gondolnak. Önbizalmam nulla. Mit javasoltok ? Ha lefogynék visszatérne az amúgy sem sok önbizalmam? 20/L
2016. júl. 19. 15:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy kövér a súlyod pont jó.. Csinos vagy.
2016. júl. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
37%
Egy 5 kg-al biztos több van rajtad mint kellene. Én 160 cm vagyok és 60 kg, sportosan nőies felépítésű szóval ehhez viszonyítom. A sport jó, de csak megfelelő étkezéssel párosítva, anélkül nem fogsz fogyni egy dekát sem. Kezdd a változást egy hajfestéssel. Szőkítést javaslok. Egy új élethez kis lépések vezetnek. Cseréld le a ruhatárad. Válts stílust. Csinálj dolgokat, amiket előtte nem. Szolárium heti 1* 10 percre belefér. Egy kis manikűr úgyszintén. Egyből jobban észrevesznek a pasik. De a szőkítéssel kezd ;)
2016. júl. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hidd el a pasi vesztett többet,a súlyoddal meg szerintem nincs probléma de ha te fogyni szeretnél mert úgy éreznéd jobban magad hát tedd azt első sorban magadért és ne másért.

Ha beszélgetnél nem vagyok a legjobb társaság de ha nincs jobb nyugodtan írhatsz nekem. Minden jót!

2016. júl. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%

"De a szőkítéssel kezd"


Mi a bántatért szőkítse a haját, ha jól áll neki a természetes hajszíne???

2016. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14: Ezt csak az érti, aki átment már ilyen változáson. Nekem is jól állt a barna is, én is túl voltam egy kemény szakításon, ami a padlóra tett. Utána fogtam magam és változásba kezdtem. A szőkítés az egyik legjobb döntésem volt.
2016. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Barna voltam most szőke :) szóval a változtatáson már túl vagyok.
2016. júl. 19. 19:24
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vészes a 165cm-hez a 65kg.. szerintem semmi gond nincs veled.

Ha úgy érzed, hogy sportolnod kell, sportolj, de mértékkel.. a túlzott sport sem jó.

Próbálj meg programokat szervezni a barátaiddal, találj magadnak egy hobbit.. beszélgess!

2016. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!