Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tetszem senkinek, ezért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszem senkinek, ezért elhanyagolom magam?

Figyelt kérdés
Amióta az első pasim elhagyott meghíztam és elhanyagolom magam. Ráadásul ennek két éve..nem tudom miért nem léptem túl a dolgon. Amíg még együtt voltunk 10 kg-al kevesebb voltam és mindig illatos és ápolt voltam. Most dagadt vagyok és szerintem depressziós.. Nem szeretem ki csinosítani magam. A hajamat mindig csak felkötöm , az arcom pattanásos, nem festem magam és az öltözködésem is sötétebb lett. Sportolni amúgy heti 4-5 x szoktam , mégsem megy le a súlyom (minden nap 1200 kcal-t eszem) .Ha pasikkal kell beszélgetnem akkor ált. nem beszélek mert azt gondolom hogy rondának gondolnak. Önbizalmam nulla. Mit javasoltok ? Ha lefogynék visszatérne az amúgy sem sok önbizalmam? 20/L
2016. júl. 19. 15:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, nem? Mit veszíthetsz?
2016. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:

Ha túl sokat sportolsz túlterheled magad és az is szabotálhatja a fogyásod.


Amúgy meg nem mindegy miben viszed be a kalóriát. Ha 1200 kalóriányi szén brikettet ennél hamar fogynál.

2016. júl. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Teljesen elvette az önbizalmam az első szerelem...
2016. júl. 19. 15:39
 4/17 anonim ***** válasza:
szerintem fogyj le ha ennyire zavar ez teged, am igy is biztos tetszel sok pasinak van aki a koverebbeket szereti
2016. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindenkinek való a párkapcsolat...
2016. júl. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen már ne engedd el magad ennyire!

Heti 4-5x sporttól azért kemény eredménynek kellene lennie, valamit rosszul csinálsz vagy nem megfelelő a motivációd, ill. a céljaid. Vagy csak két hete csinálod.

Magadról pedig ne beszélj így, hogy "dagadt", "depressziós", mert az önbecsülésedért egyedül te vagy a felelős. Változtass és írj privit 1 hónap múlva és segítek.

2016. júl. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hány kiló vagy kérdező?


A kilók száma nincs egálban, a tetszem, nem tetszem kérdésben.


Ellenben, az már nekem visszataszító, ha egy nő nem ad magára. Ez teljesen független attól, hogy túlsúlyos e az illető.


Adj magadra, sminkelj, sportolj, találj egy hobbit ami leköt. Közben járj nyitott szemmel, és elfog jönni az újabb kapcsolat. nem mondom, hogy elsőre megtalálod a nagy Ő-t, de ha begubózol mint egy csiga, akkor vénlány maradsz.

2016. júl. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
165 cm 65 kg
2016. júl. 19. 16:10
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Teljesen elvette az önbizalmam az első szerelem..."


Pedig nem kéne. Szerinted az emberek hány százaléka éli le az életét az első szerelmével?


Ha újra úgy néznél ki, ahogy saját magadnak tetszenél, az nyilván jót tenne az önbizalmadnak is meg a párválasztási esélyeidnek is.


Ha ennyi sport és pusztán ennyi kalóriabevitel mellett nem fogysz, akkor szerintem érdemes lenne egy beutalót kérned a háziorvosodtól olyan vérvételre, amiből kiderül, hogy nincs-e esetleg pajzsmirigy alulműködésed.

2016. júl. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet magadról, mondok véleményt! Adok egy kis önbizalmat!
2016. júl. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!