Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20-30 éves nők, akikben még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 éves nők, akikben még soha nem élvezett el egyetlen férfi sem. Miért nem hagytátok ezt soha senkinek? Ti nem vagytok erre kíváncsiak?

Figyelt kérdés

Nyilván úgy gondolom hogy mondjuk fogamzásgátlóval vagy esemény utáni tablettával védekeznétek. Tehát az nem ér, hogy "nem akarsz terhes lenni", hiszen ezt el lehet kerülni. Nem vagytok kíváncsiak az érzésre, amikor ténylegesen magáévá tesz titeket egy férfi?


Az óvszeres védekezés nem számít, hanem tényleg arra gondolok, amikor a férfi ondója a testetekben köt ki.


24/L


2016. febr. 5. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Dragasag. Az esemeny utani gyogyszer nem vedekezes...!
2016. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nem jön be. Nálam alap az anál, lenyelés, arcra, szájba, mélytorok. Szedek tablettát is, de nem. Egészség miatt, főleg.


23L

2016. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem fogom a szervezetemet ostromolni esemeny utani tablettaval es semmi mas karos gyogyszerrel szivem.
2016. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Igaza van az elsőnek. Az esemény utánit nem lehet szedni mindig sőt egyetlen szem bevétele is teljesen felborítja a hormonháztartást szoval nem a legegézségesebb. Fogamzásgátlót sem szedhet mindenki plusz az is káros hosszú távon. Pl ezért
2016. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
fogamzásgátló nem éppen egészséges a szervezetnek egy eseményutáni meg pláne.
2016. febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

én a szívem miatt nem szedhetek fogamzásgátlót, sem pedig eseményutánit...

egyébként én úgy tudom, hogy azt amúgy sem lehet érezni, csak max azt, ahogyan lüktet... azt meg érezni gumival is...

2016. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat.
2016. febr. 5. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!