Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy változhatnék meg? (perver...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változhatnék meg? (perverzi) Ezt senkinek sem merem elmondani.

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy mazochista vagyok. Szerintem ez nincs rendben és szeretnék normális lenni. Erről nem is szeretném többet mesélni,mert kínos. Van más is hasonló problémával? Hogy oldhatnám meg?

N


2016. máj. 27. 17:13
1 2
 1/14 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Ez csak attól függ mennyire káros az egészségedre.
2016. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Enis hasonlo cipobe jarok szerintem nem tudsz csak vissza fogni magad :s 18f
2016. máj. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1

Nem káros,de nem szeretném elfogadni.


2#

Szerinted lelki oka lehet? Lehet,hogy bűntudat miatt vágyunk ilyenekre?

2016. máj. 27. 17:20
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez az oldal azért anonim, hogy tudj mesélni róla. Mazochistának lenni pedig teljesen elfogadott már, függetlenül attól, hogy a magánéleted senki másra nem tartozik.
2016. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Fogadd el mert így tudsz kiteljesülni a szexben. Ha elkezdel görcsölni attól lelkileg tönkre mész.

Inkább beszélgess róla, keress olyanokat mint te, ők megerőssítenek.

2016. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha tudnád, hány ilyen van... Egyáltalán nem kell kínosnak érezned.
2016. máj. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Dehogy fogadom. Undorító és ez nem normális.


Nem találkoztam hasonló emberekkel, nem tudom hány ilyen van.

2016. máj. 27. 17:48
 8/14 anonim ***** válasza:

Valóban lelki oka lehet.

Egyszer régen olvastam a dologról, de már nem emlékszem, hogy hol, úgyhogy nem is tudok szó szerint idézni belőle. A lényeg, hogy a mazochizmust az ember vallásos, teista énje váltja ki, mert úgy érzi, rossz ember és vezekelnie kell az üdvözüléshez. (A szadizmus pedig az ateistáknál fordul elő, nem tudják elfogadni a halált és dühből másokban próbálnak kárt tenni ezért.)

Nem tudom, ez segít-e, de az biztos, hogy mi mind gyarló emberek vagyunk, mégis fognak közülünk üdvözülni. :) Reméljük te is.

(Ha ateista vagy akkor pedig elnézést kérek és remélem a következő kommentek nem terelődnek el a teizmus felé)

2016. máj. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Először azt kellene tisztázni, hogy biztosan mazochista vagy-e. Attól még, hogy azt kívánod, hogy a férfiak keményen bánjanak veled, még nem vagy mazochista. Mi miatt gondolod, hogy az vagy?

Egy felnőtt ember szexuális élete mozoghat nagyon széles skálán, és attól még normális.

2016. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ên is mazoista vagyokimàdom ,ha keményebben bànnak velek. Nem tudom miért. L/25
2016. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!