Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy változhatnék meg? (perver...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változhatnék meg? (perverzi) Ezt senkinek sem merem elmondani.

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy mazochista vagyok. Szerintem ez nincs rendben és szeretnék normális lenni. Erről nem is szeretném többet mesélni,mert kínos. Van más is hasonló problémával? Hogy oldhatnám meg?

N


2016. máj. 27. 17:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha egy nő szereti, ha keményen bánnak vele, az NEM mazochizmus!!! Szerintem az teljesen normális.

"Nem tudom miért" - írták itt előttem. Hát azért, mert a legtöbb nő határozott, irányító, magabiztos, erős pasira vágyik. Ennyi. Nincs ebben semmi furcsa.

2016. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nehogy meg akarj változni! Ez a természetes.

Borzalmas ez a mai világ. Teljesen kifordítja a nőket a valódi mivoltukból. Egyenlőek akarnak lenni mindenben a férfiakkal, de ez nem megy, mert ellentétes a biológiai programjukkal. Ráadásul ma már azt szégyellik, hogy ha olyan valaki, amilyennek lennie kell egy nőnek. Kissé mazochistának, aki szereti ha a férfi irányít.

2016. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Azt nem tartom mazochistána,ha egy férfi irányít. A klasszikus értelmében értem.
2016. máj. 27. 18:37
 14/14 anonim ***** válasza:
Nincs klasszikus értelem. Sokan sokfélét értenek ez alatt. Te mit értesz alatta? Nem igaz, hogy egy anonim portálon nem vagy képes ezt leírni! Vagy ha ennyire képtelen vagy megfogalmazni a vágyaidat, akkor valami súlyos elfojtás van benned, pszichológushoz kellene fordulnod.
2016. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!