Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem merem elmondani a páromnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem elmondani a páromnak, hogy még szűz vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok. Mielőtt még bárki gúnyolna, hogy ennyi évesen mennyire gáz ez, pár dolgot elmondanék. 16 éves voltam, amikor valaki megpróbált megerőszakolni. Nem sikerült neki, mert meghallották a kiabálásom, de ennek ellenére elég megrázó élmény volt, és egészen mostanáig nem is éreztem úgy, hogy készen állnék egy kapcsolatra. Voltak próbálkozásaim, de amikor a szexre került a sor, én kihátráltam, de most megismertem valakit(28 éves), akivel úgy érzem működhet. Már két hónapja együtt vagyunk, ő sokkal tapasztaltabb nálam, és én nem merem neki elmondani, hogy szűz vagyok, mert félek, hogy kinevet, vagy épp kigúnyol, mert hogy ez a mai világban már milyen ciki, hogy ennyi évesen valaki még mindig szűz. Tényleg ennyire rossz dolog, hogy még nem voltam "úgy" senkivel? Szerintetek hogy kellene elmondanom neki? Ha kérhetem normális válaszokat szeretnék kapni, még akkor is, ha az gúnyolódás. Köszönöm előre is :)

2016. febr. 17. 18:16
1 2
 1/20 Linó03 ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki, nem vicces, nem rossz. Ha kettesben vagytok és beszélgettek, nyugodtan mondd el neki. Azt is mondd el, hogy miért (úgyis kérdezni fogja, hogy házasságig vársz, nem volt még olyan igazi kapcsolat, vagy miért). Ha értelmes ember, akkor egészen biztos, hogy nagyon megértő lesz veled, és a történetből tudni fogja, hogy nagyon óvatosnak, figyelmesnek kell lennie.

És még egyszer: nem ciki! Érték.

2016. febr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban magadban kell tisztázni azt,hogy ne szégyelld.

Semmi ciki nincs ebben. 25 évesen már érett is vagy, majd biztos hamar belejössz a dologba.

Legyél őszinte, és én nem hinném,hogy emiatt kigúnyolna a 28éves férfi.

2016. febr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki őszintén! Nem szégyen az egyáltalán. Én egyszer egy 36 éves szűzzel ismerkedtem. Ha kinevet vagy kigúnyol, akkor gondolkodás nélkül szakíts vele! Akkor nem érdemel meg egy ilyen gyöngyszemet!
2016. febr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Dugasd meg magad valami manusszal, utána nem leszel szűz, addig is gyakorolsz.
2016. febr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor azt hiszem beszélek vele, és remélem meg fogja érteni. Ha nem... nos akkor meg majd lesz valahogy. Igazából attól félek a legjobban, hogy kinevet, az nem esne túl jól.

4. válaszoló. Köszönöm a "kedveskedő" szavakat, de hidd el, hogy egy erőszak, vagy épp majdnem erőszak után te sem feküdnél alá akárki alá.

2016. febr. 17. 18:33
 6/20 Linó03 ***** válasza:
100%

Én egészen biztos vagyok benne, hogy nem fog kinevetni. Ha elmeséled neki, hogy mi történt, ami szintén nem szégyen, akkor a súlyát is érezni fogja. Szerintem te azért félsz attól, hogy kigúnyol, mert eleve nagy trauma ért ezzel kapcsolatban, és most automatikusan további rossz dolgoktól tartasz a szexszel kapcsolatban.

Légy nyugodt, meg fog érteni.

#1 voltam

2016. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
13%
Bocsáss meg, de mitöl a PÁROD???? Ha még nem is szerelmeskedtetek, nem mersz beszélni neki ilyesmiröl (és még gondolom 1000 hasonlo dolog vár tisztázásra mielött azt mondhatnád, hogy a párod.).
2016. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy 28-éves barátnőm.

Akiről csak az első együttlétnél derült ki, hogy szűz.

Egy kicsit meglepődtem,de nem haragudtam rá!

Kicsit zavarban volt de a végén mosolygott.

Mond el őszintén! Ne kertelj szerintem.

2016. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el nyugodtan! Ételmes ember ezért nem tud haragudni, hanem örül hogy megajándékozod a szüzességeddel! Fontos hogy megbeszéljétek, mivel az előzmények miatt fokozottan kell vigyáznia rád. Sok sikert, sok boldogságot!
2016. febr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Növessz tököket és légy végre férfi, 25 évesen épp ideje lenne felnőnöd.
2016. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!