Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek elmondani, hogy szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek elmondani, hogy szűz vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Igazából nem értem, miért van ez... 17 éves lány vagyok és Ő az első barátom.

Viszont úgy tudja, hogy én a tavalyi nyaraláson lefeküdtem egy sráccal, akit a hotelben ismertem meg és együtt lógtunk abban a 2 hétben.

5 hete együtt vagyunk és szeretem és tudom, hogy elrontottam, hogy nem mondtam el azonnal, hogy ő lenne az első.


Szerintetek már késő mondani?


Csak mert Ő próbál "úgy" is közeledni és mindig kitalálok valami kifogást, hogy éppen miért ne...


2015. febr. 8. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mitől félsz? Szerintem tiszteletre méltó. :)
2015. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem késő, muszáj elmondanod, ha nem akarod, hogy az első szexuális élményed katasztrófa legyen, mert mondjuk kevésbé figyelne rád. Megjegyzem jogosan...
2015. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk 5 hét után még nem baj, ha nem vagytok ott, hogy lefeküdjetek.

De szerintem mindenképp mondd el.

Ha nem veszi jól, akkor legalább kiderült, hogy nem kéne neki adnod a szüzességed.

2015. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor mondd azt neki, hogy igazából csak petting volt a sráccal, hagytad hogy egy kicsit kalandozzon a testeden, de csak kézzel rendezted le.


Pettinggel ha szép lassan haladtok, akkor nem fogsz görcsölni, ezzel tesztelheted a srác kitartását is, ha meg közben rájössz hogy mégsem jön be neked annyira, akkor nem érzed azt hogy túl sokat adtál magadból, arra érdemtelennek.


Srácnak sem olyan rossz opció ez, így rajta sincs akkora teljesítménykényszer, ha először gyorsan eldurran párszor a kezeid közt az nem jön ki cikin, közben szert tesz egy kis állóképességre.

2015. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csajoknál ez egyáltalán nem gáz. Srácoknál viszont igencsak rizikós, ha bevallják a nőknek, hogy még sosem volt szexuális kapcsolatuk. Én például az első partneremnek sem vallanám be soha, hogy ő lenne az első. Sokat jelentene nekem, viszont ezt az ellentétes nem kínosnak találná. Úgyhogy ha valamikor is sorra kerülne nálam az első adandó alkalom, tagadni, hazudni, lódítani fogok. Úgy érzem, sokkal jobban járok így, mintha kifecsegném a csajnak, hogy előtte még nem húztam meg senkit.
2015. febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!