Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem merem elmondani a páromnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem elmondani a páromnak, hogy még szűz vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok. Mielőtt még bárki gúnyolna, hogy ennyi évesen mennyire gáz ez, pár dolgot elmondanék. 16 éves voltam, amikor valaki megpróbált megerőszakolni. Nem sikerült neki, mert meghallották a kiabálásom, de ennek ellenére elég megrázó élmény volt, és egészen mostanáig nem is éreztem úgy, hogy készen állnék egy kapcsolatra. Voltak próbálkozásaim, de amikor a szexre került a sor, én kihátráltam, de most megismertem valakit(28 éves), akivel úgy érzem működhet. Már két hónapja együtt vagyunk, ő sokkal tapasztaltabb nálam, és én nem merem neki elmondani, hogy szűz vagyok, mert félek, hogy kinevet, vagy épp kigúnyol, mert hogy ez a mai világban már milyen ciki, hogy ennyi évesen valaki még mindig szűz. Tényleg ennyire rossz dolog, hogy még nem voltam "úgy" senkivel? Szerintetek hogy kellene elmondanom neki? Ha kérhetem normális válaszokat szeretnék kapni, még akkor is, ha az gúnyolódás. Köszönöm előre is :)

2016. febr. 17. 18:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ott már baj van, ha nem tudja ezt felnőttként kezelni 28 évesen...

Ha pedig nem pozitívan reagál, egy percig ne félj pofán vágni és azonnal elzavarni a halálfa**ára!

30/F

2016. febr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

6. válaszoló: Lehetséges, hogy valóban emiatt is félek tőle, hogy újabb rossz dolgok történnek. De talán ha beszéltünk erről, nekem is könnyebb lesz.

7. Azért a párom, mert szeretem. Nem hiszem, hogy valakit csak azután lehet párnak nevezni, ha már együtt voltunk. Csókok és hasonlóak vannak, és mindketten érezzük a szikrát. Minden másról tudunk beszélni, én egyedül erről nem beszéltem csak neki, hogy mi történt velem, és hogy még szűz vagyok.

A többieknek pedig köszönöm. Remélem ő is így fog hozzáállni, hogy ez nem gáz, és figyelmes lesz velem. Ha meg nem, akkor hallgatok az utolsó válaszolóra :)

2016. febr. 17. 19:13
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Én nagyon nem örülnék egy 25 éves szűz csajnak. Nagyon nem.
2016. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk már azért pipa lennék rád, hogy ezt kinéznéd belőlem, hogy ezért képes vagyok valakit megalázni, kigúnyolni. Miért nézed ki ezt a párodból? Szerinted van ettől félnivalód, így ismerted meg? Ha igen, akkor nem biztos, hogy jó párt választottál... Ha meg normális pasi nem tudom mit parázol, nem fog ezért másképp kezelni... de ha tényleg megtenné legalább kiderül, hogy mekkora egy féreg, otthagyhatod és kereshetsz egy normális fiút, de reménykedünk, hogy ez előbbi esélyesebb.
2016. febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én kimondottan díjaznám, örülnék neki ha ilyen csajom lenne. Ha nekem adná.
2016. febr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Nem olyannak ismertem meg, és talán én félek jobban tőle mint kellene, ezért nem mertem eddig neki elmondani.

Csak egyszerűen nem bízom annyira magamban, hogy ezekután is kelljek neki.

2016. febr. 17. 22:46
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát, ha már a párodnak nem mered elmondani, az már elég baj.. Nincs meg az alapvető bizalom. Meg amúgy is, ha ilyen miatt elhagyna, nem ő lenne az igazi, hidd el nekem.
2016. febr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ne legy hulye.

Ha ismered szo definiciojat, tudod logikusabb viselkedest kene produkalj.

Egy szerelmi kapcsolatban h lehet barmi, amit nem mondasz el??????????????

2016. febr. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! A legtöbb srác örülne hogy végre lehet egy szűz lánnyal! (ritka mint a fehér holló)
2016. febr. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Melanie24 válasza:
Mi lett a történet vége, hogy reagált?
2017. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!