Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem merem elmondani a srácnak...

Nem merem elmondani a srácnak akivel randizom hogy szűz vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most is itt van nálam, ez a második együtt töltött éjszakánk. Már az elsőn is szexet akart,de azt mondtam még korai. Most is úgy készült sztem hogy szexelünk, de nem tudom elmondani neki hogy szűz vagyok, mert egyszerűen soha nem olyan a helyzet, annyira hülyén venné ki magát. És még csak nem is sejti. Ráadásul bizonytalan is vagyok, mert nem járunk még. Úgy érzem most már nagyon "szorul a hurok". Mi legyen???

18/L



2015. febr. 10. 22:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki..

Az jobb ha majd eljutottok az agyig es ugy beled dof, felsirsz fajdalmadban mert nem tudta? Na latod h nem..mondd csak el neki :)

2015. febr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jobb lesz elmondani... Hidd el.
2015. febr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De hogy mondjam el?? Annyira tökre fogja tenni a hangulatot, meg félek mindent. Tényleg valahogy nem illik a képbe. Úgy nem feküdnék le vele hogy nem tudja. Szóval ha most nem tudom elmondani megint nem lesz semmi. De ahhoz meg nem tudom mit fog szólni.
2015. febr. 10. 22:53
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a srác helyében azt hinném, hogy már régen nem vagy szűz. Nem jártok, de egy randin együtt aludtok? Én nem vennélek komolyan.

Ja és mondd el neki.

2015. febr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azért alszik itt mert szeretnénk sokat együtt lenni, nem csak 2-3 órát. Sztem ez nem fura. És mivel sokat szoktunk beszélgetni sztem látja, hogy normális lány vagyok. De ilyesmiről meg hogy nem volt senkim még, nagyon nem tudok beszélni, olyan hülyén érezném magam.
2015. febr. 10. 23:13
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

szerintem meg nem kell elmondani, én is elég későn vesztettem el és én se mondtam el (soha) az első barátomnak (akivel amúgy 2 évig voltam együtt), hogy ő vette el a szüzességem.


ha készen állsz rá, akkor menj bele és annyit mondj,hogy "óvatosan, mert rég nem voltam senkivel" - ennyi. és akkor majd óvatos lesz és nem vág alád. egyszer túl kell esni rajta, nem olyan nagy történet!

2015. febr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
lehet maradinak tűnök de szerintem várd meg azt az időt amikor olyan lesz köztetek a harmónia hogy már nyugodtan elmondhatod neki, nem értem miért rontaná el a hangulatot, ha már le akarsz feküdni vele akkor olyan kapcsolatnak kellene már lennie hogy ne legyen gond ezt megbeszélni, nem jó elkapkodni kell az a plusz hogy a párodra rábízhasd magad hogy ne legyen köztetek "távolság" 23/N
2015. febr. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#6, #7

KÖSZÖNÖM!!!! :))

2015. febr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

De hogy várjak a dologgal úgy, hogy ő már szeretné? Akkor minden alkalommal ha találkozunk vissza kell utasítanom. Amúgy pont az is a baj, hogy úgy gondolom nem szerelmes még belém, de olyannal akarnám az elsőt, akivel szeretjük egymást. Viszont nincs idő megvárni hogy kialakuljanak az érzelmek, mert ő folyton azt akarja. Én is vágyom rá, de közben félek hogy megbánom. Lehet itt is hagyna ha lefeküdnék vele, fogalmam sincs, nem bízom meg benne teljesen. De nagyon szeretek vele lenni és nekem vannak már komolyabb érzéseim felé.

Úgy én nem akarom az elsőt hogy nem tudja a másik. Sztem azért kiderülhet akkor is ha óvatos. Meg valahogy nem így képzeltem az elsőt hogy eltitkolom a fiú előtt. Azért nekem jelent valamit ez.

2015. febr. 10. 23:50
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
gondold át jól, ha megbánod utána az rossz érzés lesz, nagyon ! Ha megérdemel tud várni ha nem tud várni nem érdemel meg, ne siesd el ráérsz, ha ő azért hagy el mert várni kellett pár hónapot vagy évet akkor annyit ért, tedd fel magadban a kérdést, te várnál rá ?! Ülj le vele mond el neki hogy szűz vagy ez egy természetes téma nem ciki egyáltalán nem, mond hogy kell.még egy kis idő neked és kérdezd meg hogy várna-e rád! Ha kiakad meg sem érdemel jobb ha így derül ki mintha lefektet és dob utána, kihasználva érzed majd magad, ne rontsd el az elsőt!
2015. febr. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!