Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem merem elmondani a srácnak...

Nem merem elmondani a srácnak akivel randizom hogy szűz vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most is itt van nálam, ez a második együtt töltött éjszakánk. Már az elsőn is szexet akart,de azt mondtam még korai. Most is úgy készült sztem hogy szexelünk, de nem tudom elmondani neki hogy szűz vagyok, mert egyszerűen soha nem olyan a helyzet, annyira hülyén venné ki magát. És még csak nem is sejti. Ráadásul bizonytalan is vagyok, mert nem járunk még. Úgy érzem most már nagyon "szorul a hurok". Mi legyen???

18/L



2015. febr. 10. 22:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Rám egy évet várt az előző párom és még akkor is megbántam, várt de csak mert más úgysem lett volna és az első így is csak arról szólt hogy neki volt egy jó estéje figyelmetlen volt és bunkó, rájöttem hogy elvakított a "szerelem" és nem vettem észre hogy egész idő alatt csak ezt várta ennek persze volt folytatása is de a lényeg az hogy csak akkor menj bele ha tiszta szivedből érzed hogy biztos vagy a kapcsolatban és biztosan akarod nem fogod megbánni !!
2015. febr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

7-es, 10-es, és 11-es válaszoló kommentjeit fontold meg. Elmondták amit javasolni akartam neked.

Ha tényleg szerelemből akarod, hogy megtörténjen, akkor őneki ezt megkell értenie. Ha nem csak dugni akar akkor tudni fog várni rád. Ne add magad oda neki már a kapcsolatotok elején. 25/F

2015. febr. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy szűz vagy, valószínűleg azért akarja már annyira.. és ez így nem jó neki sem, ha folyton visszautasítod, holott azt hiszi már nem vagy szűz..


Felkerül a szex téma és mondd neki, hogy azért utasítottalak vissza, mert még szűz vagyok és várni szeretnék a komolyabb érzelmek felszínre törésére.

2015. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#9: Ennek a válaszodnak az első mondatából kiderült, hogy csak a szexre hajt. Az ilyen embereket pedig érdemes elkerülni.
2015. febr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Nézd,én most vagyok 18 és kb másfél éve nem vagyok szűz.Az elsőt egy olyan személlyel vesztettem el akit imádtam,tulajdonképpen legjobb barátok vagyunk általános 3.-dik óta,mindig is többet érzett irántam mint barátság és épp ezért döntöttem így,hogy vele.Megbeszéltük,hogy nem kihasználni akarom de ez egyszeri alkalom lesz.

Én az elején nagyon úgy voltam vele,hogy jobb lenne túl esni rajta ,hogy a szerelmemmel az "első" (ami igy a második lenne) már jó legyen és véletlen se tegye tönkre a kapcsolatunkat az hogy az első nem volt jó.De ezt az ötletet hamar elvetettem :)

Mindegy,egyébként a fiuval azóta is együtt vagyun kimádjuk egymást,és neked csak azt tudom javasolni h ha nem szereted igazán és azt érzed h csak az kell neki akkor ne dobd el!

2015. febr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!