Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40 éves nőként félek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves nőként félek, hogy nem leszek jó az ágyban. Tippek?

Figyelt kérdés
43 éves vagyok, ő 21. Sokat beszéltünk a szexről és orálisan kielégítettem őt, de nem voltam jó. Korábban nem volt rá igény.
2016. júl. 8. 22:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Látom vannak írigy emberek is mert nem tudnak összeszedni egy tapasztalt nőt,hát még megtartani.

Kérdező.Írányíts az ágyban.Csináld úgy ahogy neked jó.Ha valami nem jó neked azt ne csináld,még ha ő erőlteti akkor se.Ha nem megy akkor rakd lapátra.

2016. júl. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
8%

Azt az orális kielégítésre korábban nem nem vot rá igény?

Vagy a pasik voltak idióták vagy te vagy te vagy egy szexgyilkos. Mégis milyen kapcsolat az ahol nincsen orális kielégítés? Nulla.

Az olyan mint a virág szirmok nélkül. Dugni sem volt igény mert Ennyi erővel már azt is minek,hiszen jaj már mégis milyen dolog az!

Ha már egyesek szerint a szopás is fölösleges és undorító és ezt nő létükre mondják. Remélem ezeknek a nőknek arra sincs igényük,hogy kinyalják őket! Az órál mindkét nemnek jólesik. Nekem ne mondja senki,hogy undorító és teljesen fölösleges mert nincsen rá igény. Miért? Nem fáj az!

2016. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!