Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40 éves nőként félek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves nőként félek, hogy nem leszek jó az ágyban. Tippek?

Figyelt kérdés
43 éves vagyok, ő 21. Sokat beszéltünk a szexről és orálisan kielégítettem őt, de nem voltam jó. Korábban nem volt rá igény.
2016. júl. 8. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Szegénységi bizonyítvány ennyi idősen mindaz amiről itt írsz, pffeee . De ! inkább tartom valószínűnek, hogy kamu .
2016. júl. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
#1 inkább tanulhatnál a kérdésből az életről. nem nagyon vagyunk máshol később sem... nem lesznek könnyebbek a dolgok.
2016. júl. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
4%
Apáca zárdában voltál eddig vagy mi ? A fiad lehetne , szégyen ...
2016. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A szerelmem 45 évesen... most kezd belejönni....korábban nem volt rá igény.... nem ismertük egymást...
2016. júl. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nem tudtam rendesen bevenni és kényeztetni. Megpróbált "segíteni" azzal, hogy rányomta a fejem, de csak fuldokoltam tőle. És féltem attól is, hogy elmegy a számban. Még soha nem ízleltem és tartok tőle.

2016. júl. 8. 22:45
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

Nem mindenki szereti az orális szexet csinálni. Én se. Lehet lepontozni, de nem csinálom. Ez szerintem nem baj, ha a pasinak ez nem jelent gondot. Szóval azért nem árt tájékoztatni erről. :)

A szex egész más. Attól ne félj! Ha eddig jó voltál nem lesz gond most sem!

Hajrá! :)

2016. júl. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
attól füg milyen 43 éves vagy... vannak páran akik olyan jól néznek ki hogy a fiatalok a nyomukba se érnek
2016. júl. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs mitől félned, én nagyon örülnek, ha egy hasonló korú nővel összejöhetnek, aki tudja mit akar, és nem nyafog mindenért:) Nem csak az orál a lényeg, élvezetek inkább egymást:)
2016. júl. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Az életben az az igazán szép, hogy nem vagyunk egyformák. Varázslatos élmény megismerni a másiknak a testét. Miért nem szánjátok rá az időt? Mondjátok már meg, hogy hová kell rohanni és mindent akarni de már azonnal? Főleg, hogy mindkettőtöknek van hová fejlődni...


22/L

2016. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Remélem kamu. Soha érted soha nem venném a számba egy gyerekem korú suhanc'-nyikhaj stb farkát!

Ha fiatalabbal 30+körülivel lenne dolgom akkor is eőször megismerném, majd egymás testét fokozatosan érzékien - az oral a lehető leg intimebb dolog számomra, bízom és szeretem azt a férfit akit így kényeztetek.

Ez így nem jó, nem bensőséges-csak olyan (ne haragudj)szutyok leszel tőle.

Ha igazán kívánsz valakit és ő is szeret teljesen mások a mozdulatok, ízek illatok- okosan legyél jó -ha nagyon fontos hát szexelj vele, -de ne orált!

2016. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!