Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-35körüli férfiak! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-35körüli férfiak! Ti tudtok nőként tekinteni egy 18-19éves lányra?

Figyelt kérdés
2016. júl. 3. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nőként tekinteni egy lányra? Miért?
2016. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én 21 vagyok, de nem...

Máshogy viselkednek, mint a nők.

2016. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Éretlenek még ahhoz
2016. júl. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Persze, ez a mentalitásától függ. Most is volt egy lány, akivel jól el lehetett beszélgetni. Csak hát összejött egy korabelivel. No Comment. :(

31f

2016. júl. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Persze. Elég vonzóak tudnak lenni. Akkor szerencsés a dolog, ha fejben is van valami.

Miért? Ilyen pasit szeretnél?

2016. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, bár akadnak kivételek,akiknek valóban érettebbek a koruknál, de ez ugye ritka. Bár nem korhoz kötött az érettség, ha azt veszem,hogy ismerkedtem már olyan 28 éves nővel aki azt se tudta,hogy mit akar, kivel akar lenni, felhívott, aztán csak sírt a telefonba, de,hogy miért, azt ő sem tudta, vagy a másik "érett" gondolkodású nő, egy volt haverom anyja, 49 évesen viccesnek találta a szeretője Pistike szintű perverz poénjait, ilyesmit pl, hogy kihúzom a csiklót fél méterre...és ezen jó ízűt kacagott. Úgyhogy így látatlanba nem tudok konkrét választ adni, ahhoz meg kell ismernem a lányt.
2016. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szeretem őket! F./40+
2016. júl. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, tudok. Volt rá példa. Nem általánosítok, nem mindegyikre, ahogy férfitársaim között is van harmincas létére gyerekes, nőben is van ilyen, hogy egy fiatal kialakult világképpel elegánsan tud viselkedni és még szexbomba is.

39F

2016. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Naná! 39/F, Budapest :)
2016. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
igen f37
2016. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!