Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Középiskolás lányok! Tudnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középiskolás lányok! Tudnátok pasiként tekinteni egy iskolai dolgozóra? (lent)

Figyelt kérdés

Főleg tanárok kivételével érdekelne (mert tudjuk, hogy a jóképű tanárok nem szenvednek hiányt rajongó diákokban), szóval portás, karbantartó, konyhai menzás dolgozó, stb.


Ha mondjuk bejönne nektek első ránézésre akár mert pl. fiatal vagy ha nem az akkor azért mert eleve bejönnek az idősebb pasik, tudnátok "úgy" tekinteni rá vagy azt gondolnátok, hogy ő csak egy munkás...?!


2015. dec. 17. 18:20
 1/6 A kérdező kommentje:

17/L


és privátot nem kérek

2015. dec. 17. 18:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, de szerintem biztosan lehetséges ilyen.
2015. dec. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy tudok úgy tekintenirá.Nem számít mit dolgozik
2015. dec. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem számít. A gimiben tele vagy reménnyel, és lehetőséggel, úgy gondolod, előtted a világ, és meg is hódítod. Fent hordod az orrodat. Hacsak nem főiskola mellett segít ki, akkor nem.

A tanár diplomás. Az más.

2015. dec. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen ilyesmire gondoltam amiről a 4-es ír...nekem bejönne egy helyes srác (tényleg látszott, hogy nem az a lerobbant, buta arc) valami mindenes-műszakis srác, talán karbantartó a megnevezés, beszéltem a portás bácsival a suliból és mondta, hogy a srácnak diplomája van csak hát így alakult.


Én szívesen megismerném, de félek, hogy a többiek kinéznének maguk közül... sajnos ilyen helyzetben vagyok, nem tehetek erről.

2015. dec. 17. 19:45
 6/6 FügeFrenky ***** válasza:
Majd bànni fogod később...csak akkor màr késő lesz
2015. dec. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!