Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket zavarna, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha egy középiskolás férfi tanárotoknak pasija lenne?

Figyelt kérdés

Szóvá tennétek neki? Ha kiderülne, már nem tartanátok olyan jó tanárnak? Lenéznétek vagy elfogadnátok?

Kort és nemet is írjatok, légyszi!



2015. ápr. 6. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Semmi közöm hozzá.


21/F

2015. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Amíg az anyagot rendesen leadja nekem, addig nem lesz vele semmi bajom. A magánélete a tanáraimnak meg rohadtul nem rám tartozik. Attól, hogy meleg valaki, attól még nem rosszabb ember, mint én, vagy te. :)

De ha helyes a tanárom, és a pasija, akkor talán még fantáziálgatnék is róluk. :D

2015. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Mi az, hogy szóvá tennénk-e? Mi közünk hozzá? Ezt mégis hogy lehet elképzelni? "Juli, gyere ki felelni! Nem, mert a tanár úrnak barátja van..." Vagy mi? :D

Én toleráns ember vagyok, a legkevésbé sem tartanám emiatt rosszabb tanárnak, az, hogy milyen a szexuális orientációja, annak semmi köze ahhoz, milyen tanár. Ha az órákon szó lenne ilyesmiről, az zavarna, hiszen a heteroszexuális tanároknak sem kéne ilyesmiről beszélniük.

2015. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Elfogadnám, nem tenném szóvá. Nyilván, ha kiderül van aki szóvá fogja tenni, de ha jól kezeled a helyzetet, nincs mitől tartanod. De leginkább a kolegákkal próbáld meg elfogadtatni a helyzetet.

17/l

2015. ápr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3%
nem zavarna de megtartanám az 5 méteres távolságot
2015. ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna, nem tenné szóvá. Pláne azért, mert semmi közöm hozzá kivel mit csinál az ágyban!


Alsó tagozatban az osztályfőnöknőm alkoholista volt, vagyis ezt mondták róla. Én soha semmit nem vettem észre ebből. Egy normális idős nő volt, aki mindig készült az óráira, mindig rendes volt.

Később tudtam meg, hogy miután otthon is végzett a munkáival, csutka részegre piálta magát minden nap a válása után. (Már akkor rég el volt válva, mikor engem kezdett tanítani.)


Nem lett a szememben rosszabb ember semmivel sem.

Nem ártott senkinek, senkinek nem mutatott rossz példát, lévén, hogy én is csak felnőttként tudtam ezt meg. Máig jó embernek, tanárnak tartom. Tisztelem és nagyon sokat tanultam tőle.

2015. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Ahova én jártam a legjobb fej és legjobb tanár volt egy meleg francia tanár :D 19L
2015. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én sulimban is van egy feltehetőleg meleg tanár - bár biztosan senki sem tudja a diákok közül - , és senkinek nincsen semmi baja vele, nagyon jól tanít. Engem pont nem tanít, de már volt bent helyettesíteni, és tényleg nagyon jó volt. Persze akadnak diákok, akik a háta mögött kifigurázzák a "meleges" stílusa miatt, de emiatt le azért nem nézik, sőt. És rendesen "tanárként kezelik", ilyen szempontból nem számít a valószínű "melegsége".


Egyébként Te vagy ilyen helyzetben? Mert ha igen, akkor szerintem nem kell igazán törődnöd ezzel. Nyilván nem kell senki orrára kötni, mert ez a Te személyes dolgod, viszont kimondottan titkolni se kell. Ha kiderül, akkor biztos lesz néhány idióta, aki "kicikiz" a hátad mögött, de ennyi. Persze ez a középiskoládtól is függ, ahol tanítasz; Te ismered a diákfelhozatalt... :)

2015. ápr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi közöm van hozzá hogy ő kivel mit csinál a hálószobában? Ha jófej és jó tanár felőlem akár a Kék Osztriga törzsvendége is lehet, nem az én dolgom.
2015. ápr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
4. Válaszadónak üzenném, hogy én majdnem tanárnak mentem, de az is lehet, hogy nem középiskolás fokon fogok tanítani :). 23/f.
2015. ápr. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!