Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok pasi miért örül annyira,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasi miért örül annyira, ha szűz a barátnője?

Figyelt kérdés
2016. júl. 6. 12:09
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
28 as válaszolónak. Tisztaságnál arra gondoltam, hogy más férfival még nem érintkezet a lány. Nem lelki tisztaságra vagy eserleg egészség ügyire....
2016. júl. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
40%

#30 Csak nem most van a havi, hogy hisztis vagy? Ha nem hisztiznél, és sértődnél mindenen, hanem belegondolnál, akkor tudnád, hogy a világ nincs ellened, és nem bánt téged senki. Itt "vitázuk", élőben akár jó barátok is lehetnénk.

Szerintem csak azért vagy ilyen, mert téged sokan lefektettek, és tudod, hogy ez rossz, és nem kellett volna. Igazából magadra haragszol (jogosan), de minket "bántasz", mert mi kimondtuk azt, ami miatt ostorozod magad.

Ezt csak mi gondoljuk így. Sok pasit nem zavar, ha előtte végigment a város a feleségén. Igaz Ő talán nem is szereti, értékeli igazán, de ettől még hazudható jónak a kapcsolat. És a hasonlóak is vonzák egymást.

2016. júl. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
42%

Utolsó.

Magyarázd már el mi a pi**ról ugatsz. A 68%-os válaszoló véleménye érdekelt, hogy mit ért tisztaság alatt. A f**om Szólt te hozzád. Mellesleg férfi vagyok és elegem van már ebből a beteges szűzkultuszból. Te meg egy igazi szerencsétlen frusztrált vesztes vagy, aki itt vezeti le a nyomorát, akire senki nem kíváncsi.

2016. júl. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

#33 Ahhoz túl nőiesen írsz, reagálsz. Attól még, hogy nekiesel azoknak a férfiaknak, akik ellent mernek mondani a nőknek, még nem lesz barátnőd.

Ja én 20 éve nős vagyok...

2016. júl. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Mi van itt, csirkebox?
2016. júl. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
#35 Sokszor már én is annak érzem...
2016. júl. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

"Komolyan?? Hát nem tudom, lehet én mozgok valami űrbéli körökben"


Komolyan nem beszélitek ki a barátaitokkal, hogy ki szűz, meg ilyenek? AKkor tényleg elég űrbéliek vagytok.

2016. júl. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

De a kérdésed így szól:


"Sok pasi miért örül annyira, ha szűz a barátnője?"


Aztán beírsz egy ilyet.


"azt mégis honnét a fenéből tudja az összes pasi, aki közelít felé, hogy szűz? "


NEM VESZED ÉSZRE, HOGY A SAJÁT MONDATAID ELLEN BESZÉLSZ? XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2016. júl. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

#34

Gondolom az asszonynak folyton fáj a feje azért van itt. A saját véleményemet fehtettem te. Te vagy az aki elkezdett kötekedni.

2016. júl. 10. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

#39 Már biztos vagyok benne, hogy nő vagy.

Még vissza sem olvasol úgy vádaskodsz! Azt hitted, hogy senki nem olvas vissza?

Engem vádolsz, azzal, a "bűnnel", amit te követtél el.

Ez a nőkre jellemző, nem a férfiakra.

Te sértegettél engem, és én még válaszba sem írtam igazán sértő dolgokat. Esetleg az igazság fájhatott...

2016. júl. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!