Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy pasi szűz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi szűz?

Figyelt kérdés

Ha egy lány vagy fiatal nő szűz az csak azt jelenti hogy nem fekszik össze fűvel-fával és tiszteletreméltó. Ha úgyan ez a másik nemnél van akkor meg azt jelenti hogy lúzer. Egy pasi 20 év felett még nem volt nővel az annak a bizonyitéka hogy valami nem stimmel vele? Pl : önbizalomhiányos, kis péniszű,alacsony, nagyon csúnya,elhízott? Stb


Én lány vagyok és a fentiek nem az én állításaim hanem amiket máshol olvastam.


2016. máj. 22. 06:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem privizek senkivel.
2016. máj. 22. 07:07
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
igen, elég valószínű, hogy valami nem stimmel
2016. máj. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
61%
Vagy aszexuális.
2016. máj. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

20 evesen senki sem aszexualis(ritka eset, sosem talalkozol vele).


Onbizalomhiany meg nem problema. Ha lanyoknak is van, akkor miert lenne akkor baj egy fiunal? Ha kronikus, akkor se munkaja, se vegzettsege, akkor mar baj.


Kis peniszu? Vajon a 20 eves szuz lany kismellu akkor? Honnan tudna minden no/lany, hogy nincs meteres dorongja? Ranezesre? Egyebkent mekkora a kicsi? 15 cm az atlag. Azt mondjak, ugyanis senki nem megy korbe es meregeti masoknak.


A csunyasagot es az elhizast azt odaadom. Nekem fiatalon sosem volt ezzel bajom. Inkabb vekony voltam. Viszont mondjuk falun a lanyok ahhoz mennek hozza, aki arra fele lakik. Tehat mig a falu bikaja lehetne Taktaharkanyban, addig Budapesten ra sem neznek.

Attol is fugg, hogy a lanynak milyen az anyagi helyzete. Ismertem egy panelos reszt, ahol a lanyok annyira nem valogattak. Ott sok szuz nem volt.


A kerdes egyedi minden esetben. Mig a lanyok a tul magas elvarasok miatt maradhatnak szuzek 20 eves korukig, addig a fiuk nem onszantukbol. Mar en is befejeztem az egyetemet, de kozepiskolaban nem tartottam fontosnak annyira a tarsasagot.


18 evesen vesztettem el a szuzessegem es nem maradtam le semmirol. Sablonos, de legy onmagad.

Szerintem egy beszelgetes utan kiderul, hogy a fiu orok vesztes vagy nem. Viszont azt is erdemes tudni, hogy ami nagyon bejon egy lanynak, az a masikat taszitja.

2016. máj. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen, általában így szokott lenni. Egy nő bármikor 2 perc alatt talál magának szexpartnert, ha akar, bárhogy is nézzen ki, de egy csúnya vagy alacsony férfi esélytelen, hogy ingyen nőhöz jusson.
2016. máj. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A szűzesség nem olyan dolog ami napjainkban "menő" lenne, ezert ne várja el senki h az ilyen pasik majd önbizalomtól duzzadva mesélik el minden nőnek h meg nem voltak senkivel.
2016. máj. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 20 éves szűzfiú vagyok. Nekem az önbizalom hiánya miatt lett ez, meg sajnos fitymaszűkületem és rövidfitymafékem is van. Már annyira esélytelennek látom, hogy nővel legyek, hogy meg sem csináltatom. Külsőmmel nincs nagy gond, társaságban is elvagyok. Rengeteg lehetőség lett volna rá, hogy elveszítsem, de sose volt semmi önbizalmam. Meg a péniszem is kicsi, 15-16 cm. Aztán lehet itt a sablon dumával jönni, hogy nem kicsi, mert az. Folyton attól rettegek, hogy olyan lánnyal jövök össze, akinek az exének 18-20cm volt s majd nem tudok normális élvezetet nyújtani neki, meg hogy arra gondol, hogy bezzeg az exének milye jó nagy volt...
2016. máj. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
elozo, neked csak egy bajod van, h önbizalomhiányos vagy. Semmi más.
2016. máj. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, de elég annyi.
2016. máj. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"de sose volt semmi önbizalmam. Meg a péniszem is kicsi, 15-16 cm. ....folyton attól rettegek, hogy olyan lánnyal jövök össze, akinek az exének 18-20cm volt s majd nem tudok normális élvezetet nyújtani neki, meg hogy arra gondol, hogy bezzeg az exének milyen jó nagy volt..."


Tudom, hogy szélmalomharc, de gondoltam, leírom, hogy nem túl valószínű, hogy valakinek attól lesz orgazmusa, hogy a méhszáját döfködik, illetve azzal, hogy a méhszáját döfködik, főleg egy szenvedélyesebb aktus során, inkább fájdalmat és vérzéssel járó sérülést lehet okozni egy nőnek, mintsem élvezetet.


A jelek szerint sajnos igen kevés, szexuális tapasztalattal még nem rendelkező férfi van tisztában azzal, hogy milyen hosszú egy átlagos női hüvely alapból, illetve milyen mértékig képes hosszában nyúlni a szexuális izgalom állapotában.


Nyilván nem pénisz méret alapján választottam soha partnert, de a három eddig párom közül kettőnek kb. 12 cm-es volt a pénisze, egynek meg 15 cm körül, és nekem nő létemre még e közül a két méret közül is minden szempontból sokkal jobb a szex a kisebbel.


A "kicsi a 15 centi" panaszról jutott eszembe egy korábbi kérdés, ahol egy fiatalember írta le a méret komplexusos kérdezőnek egy hozzászólásában, hogy a mai napig milyen rossz emlék neki, hogy a 16 centis péniszével a második szeretkezésükkor olyan fájdalmat okozott a barátnőjének misszionárius pózban, hogy a lány nyögött egy nagyot (még szó szerint emlékszem, hogy odaírta zárójelben, hogy "nem a gyönyörtől") és elájult alatta.


Azt írta, hogy a mai napig nem tud önfeledten hancúrozni vele, mert folyamatos odafigyelést és önkontrollt igényel tőle, hogy ne legyen túl mély a behatolás.


Azt is itt olvastam korábban, hogy egy lány azon lelkendezett, hogy végre olyan párja van, akinek csak 9 centis a pénisze, és életében az első férfi, akivel igazán jó neki szeretkezni, mert neki rövidebb a hüvelye az átlagosnál, és eddig mindenki fájdalmat okozott neki, ha nem figyelt folyton arra, vagy nem volt benne annyi önkontroll, hogy ne legyen annyira mély a behatolás, amivel már eléri a méhszáját.


Korábban sokáig írt itt egy férfi hozzászóló, aki szerintem nagyon értelmes hozzászólásokat írt, nagyon hasznos tanácsokat adott, amikből kiderült, hogy a szexuális kultúráját nem pusztán könyvektől, elméletben szerezte, és nem kevés szexuális partnere is volt.


Ő írta le egyszer egy méret témájú kérdésnél egy okostojás, és saját bevallása szerint nagy farkú hozzászóló provokatív megjegyzésére reagálva, hogy köszöni, neki bőven elég a 16 centi, azzal is elég volt megtanulni úgy bánni, hogy mindig gyönyört okozzon a nőnek, fájdalmat soha.


A 15 centi minden, csak nem kicsi. De szerintem ezt te is tudod.

2016. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!