Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok pasi miért örül annyira,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasi miért örül annyira, ha szűz a barátnője?

Figyelt kérdés
2016. júl. 6. 12:09
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat köszi!!! 43%osnak teljesen iagaz van!! Kedves 7es, örülnék ha megosztanád velem, nagyon remélem akkor, hogy ha így gondolkozol, nem csak a nőket tartod "árucikknek", hanem akkor szűz és egy 5 mínusz pasival együtt volt csaj is jogosan tartja kp-ban megvehetőnek a fél várost megfektetett pasikat. Mert nem kell használt áru. Várom a véleményed :D
2016. júl. 6. 12:59
 12/43 anonim ***** válasza:
64%

Én is örülnék neki.

Szerintem jó az elsőnek lenni neki! Persze jól kell csinálni.

:)


23F

2016. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 Sunshinedoll ***** válasza:
67%
Mert a pasik imádnak elsőként csalódást okozni :D
2016. júl. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem valami olyasmi lehet ebben, hogy tiszták agyilag. Arra gondolok, hogy még csak véletlenül sem jöhet fel szex közben az, hogy az exem így csinálta, Józsi ilyen volt. :D Magyarul formálhatják a lány szexualitását kedvükre. Én nem rajongok érte, ha szűz egy nő, de nincs is vele semmi gondom.
2016. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
61%

#13

Nem is te lennél ha nem okádnád ide a férfigyűlölő szemétségeidet. Gondolom kóros f** hiányod van mert a kutyának nem kellesz.

2016. júl. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
57%
Mert tudom, hogy nagyon szuper élmény lesz neki az első, és mert az velem lesz :) gondolom valamennyire az első élmény minden lánynál meghatározó és én mindent megtennék, hogy a lehető legcsodálatosabb legyen neki :) meg szerintem aranyos is lehet egy szűz lány első alkalommal :) és tényleg jobb neki, hogy nem valaki durván és nem kellő odafigyeléssel "veszi el". De ez csak plusz, én örülnék neki, de nem egy olyan dolog, hogy szűznek kell lennie egy lánynak. Ha nem szűz, ugyanúgy lehet nagyon aranyos :)
2016. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
51%
most miért izélitek a 7-est válaszolót?:D tök igaza van. gondolom ti ilyen átment rajtatok a fél város kategória vagytok, ha ennyire kiakaszt, hogy az bizony akinek sok partnere volt egy k****:D
2016. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
0%

#17

Ki beszélt itt sok partnerről? Ugyanolyan kretén vagy mint a 7-es.

2016. júl. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:

#10 Egyetlen egy mondatod sem talált.

#11 A véleményem lesújtó, és az a legrosszabb benne, hogy sajnos a nők nagytöbbségére igaz. De már leírtam.

Jó védekezés a támadás, fiatalon még talán magamra is vettem volna, de ma már simán le....

2016. júl. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nagyon is betalált.
2016. júl. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!