Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok pasi miért örül annyira,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasi miért örül annyira, ha szűz a barátnője?

Figyelt kérdés
2016. júl. 6. 12:09
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:
52%
Nem tudom, én nem örülnék egy szűz barátnőnek.
2016. júl. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
60%
Én örülnék, mert én is az vagyok.
2016. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
70%
Azért mert érintetlen. És büszkeséggel tölti el hogy igen az Ővé lehet az első menet. Sajnos az én exem nem becsülte hogy szűz vagyok... Nem tetszett neki hogy nem megy olyan könnyen és bedurvult... Megerőszakolt.... 22 N
2016. júl. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 GálG ***** válasza:
68%
gondolom mert azon lehet "gyakorolni" és nem veszi észre ha bénáznak
2016. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
63%

Mert más farka nem járt még benne előtte, és te lehetsz az első

Ki ne akarna első lenni?

2016. júl. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
63%
Mert ők maguk is azok még 25 felett is így azt hiszik nem baj ha kicsi a p**csük vagy bénák.
2016. júl. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
57%

Azért, mert csak őróla lehet tudni, hogy nem járt még benne a fél város, vagy az egész.

Ha már nem szűz, akkor egy kivételével mindet letagadhatja, és le is tagadja. Az erkölcstelen, utcalányokat meg senki sem szereti. A rengeteg betegségről nem is beszélve.

Egy erkölcsös, tiszta, nőnek felbecsülhetetlen az értéke.

De egy olyannak, akiben már 5en, vagy mégtöbben megfordultak, nincs tartása, és főleg nincs értéke. Vagy ha van, az kp-ben kiegyenlíthető.

2016. júl. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
61%
Mert ő még nem tudja mihez hasonlítani.
2016. júl. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
41%
Én azért örülnék, mert tapasztaltan én taníthatnám meg az alapokra, én mutathatnék meg neki mindenféle újat. Ez izgalmas
2016. júl. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
62%

#7

Na ilyet is csak a megkeseredett szűz lúzerek mondanak.

Azért a falu k***vái és a szüzikék között hatalmas átmenet van, a tapasztalat neg mindig előnyös.

Egy szűz csaj is lehet egy kibírhatatlan hisztis pi***a. Önmagában az a tény, hogy nem járt benne farok nem teszi értékesebbé.

2016. júl. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!