Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik, hogy ennyire mellélőj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy ennyire mellélőjenek a férfiak a korommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha bulizni megyek, vagy csak valahol szóba elegyedek férfiakkal, mindig az történik, hogy mikor rákérdeznek a koromra, akkorát néznek hogy csak na. Általában 26-28 évesnek néznek, 25 év alattiak nem is érdeklődnek irántam, pedig csak 19 éves vagyok :D

Nem sminkelek erősen, fiatalosan öltözködök, szóval nem értem miért lehet. Kicsit viszont zavar, mert az ismerkedést megnehezíti... Sőt, nagyon zavar. Egy 27-30 éves férfi nagyon nem ott tart az életben ahol én, és én nem futó kalandokat keresek. Van esetleg tippetek, hogy mit csináljak? Hogyan tűnjek annyi idősnek, amennyi vagyok? :D

19L



2016. júl. 5. 22:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
koravén vagy. Ez van.
2016. júl. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
velem is ez van, 23 vagyok, de mindig 25-26-nak hisznek. Nem hangzik annyira szörnyűnek, de engem zavar...
2016. júl. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
En 30 vagyok és épp ma néztek 23-na, aztánaztán mély döbbenet Ez sem jobb.
2016. júl. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
24 vagyok és kinézek kb 18-19-nek max. Engem inkább a korom zavar :D nem érzem magam ennyinek :)
2016. júl. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Próbálj ki több frizurát és stílust, hogy hogyan tűnsz fiatalosabbnak.
2016. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Szép karakteres arcod lehet, nőies alkattal. Vedd bóknak, hogy annyinak néznek! Van aki sose lépi túl a kislányos kinézetet, onnan öregszik meg. Nők korát egyébként nagyon könnyű elnézni, pláne egy buliban.


Problémádra egyszerű a megoldás, nyiss te a fiatalabbak felé. Járj olyan helyekre, ahol sok van belőlük, és ahol tudhatják a korodat. Nem csak buliba lehet ismerkedni.


21/F

2016. júl. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én meg 25/F vagyok, de az átlag még mindig 18-nak néz. :D Mondjuk engem nem zavar. Amúgy ez genetika.
2016. júl. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

19 évesen engem is idősebbnek néztek néha, már csak azért is, mert telt alkatom van. Sosem voltam kislányosan törékeny. :D


Most meg fordítva, 30 felett is 25-27 közé tippelnek, ezek szerint az elmúlt évek nem hagytak sok nyomot. :D


Kérdező: kezdeményezz te, a neked megfelelő korú pasiknál, egy 20 éves fiúnak nem gond, ha egy látszólag 25 éves nő akar vele kikezdeni. ;)

2016. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Jól le hetehsz robbanva ha majdnem egy tizessel öregebbnek néznek.
2016. júl. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!