Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik, hogy ennyire mellélőj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy ennyire mellélőjenek a férfiak a korommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha bulizni megyek, vagy csak valahol szóba elegyedek férfiakkal, mindig az történik, hogy mikor rákérdeznek a koromra, akkorát néznek hogy csak na. Általában 26-28 évesnek néznek, 25 év alattiak nem is érdeklődnek irántam, pedig csak 19 éves vagyok :D

Nem sminkelek erősen, fiatalosan öltözködök, szóval nem értem miért lehet. Kicsit viszont zavar, mert az ismerkedést megnehezíti... Sőt, nagyon zavar. Egy 27-30 éves férfi nagyon nem ott tart az életben ahol én, és én nem futó kalandokat keresek. Van esetleg tippetek, hogy mit csináljak? Hogyan tűnjek annyi idősnek, amennyi vagyok? :D

19L



2016. júl. 5. 22:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
Nincs. :(
2016. júl. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
mutatsd magad :)
2016. júl. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én srác vagyok, de pont a fordítottja, engem sokkal fiatalabbnak néznek és nagyon idegesítő, pedig nem nézek ki rosszul :D
2016. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hogyne létezne. Középiskolai tanárunkról szentül hittük, hogy 35-40 éves, erre kiderült, hogy 26 volt... Ez visszavezethető a genetikára, öltözködésre, viselkedésre, stílusra... elég sok mindennek a kombinációja. Annak hiányában, hogy tudjuk, hogy nézel ki, nem lehet sokkal többet mondani. Öltözz/ viselkedj/ beszélj/ csinálj úgy mindent, mint a 19 évesek.
2016. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem égtél ki korábban éjszakázós tini korodban, hogy megöregedett volna az arcod?
2016. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Sok dohányzás, szoli, és máris öregedsz 10 évet.
2016. júl. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Világos, barnás smink. Milyen színű a hajad? Fested? Engem a fekete öregített, a barna tökéletes számomra, 23 vagyok és 18-21nek néznek.(vagy csak mondják :D ) Bőrápolást tudok még tanácsolni, tudok egy j kozmetikust, ha gondolod írj privátban. A bőrtipusodnak megfeleő krémet kever, illetve sudcreme nekem nagyon hatásos volt.
2016. júl. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom, rettegek a szolitól, csak egy éve kezdtem bulikba járni (max 2 havonta), nem bírom az alkoholt, szóval nem nagyon iszok, világosabb tónusú barna hajam van, a bőröm pedig tiszta (anyumtól örököltem hála az égnek). Szóval érthetetlen :D
2016. júl. 5. 23:08
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Vajon kép nélkül mennyi értelme van ennek a kérdésnek? :)
2016. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 zóna_pocok ***** válasza:
90%
Ismerkedj itt a gyk-n, itt ugyanis garantaltan a te szinteden vannak a 30 evesek is :)
2016. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!