Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyakori hogy egy pasi visszaut...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori hogy egy pasi visszautasítja a sz*pást egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mert mostanában eleg gyakran előfordul, hogy mondom páromnak szeretném kielégíteni és azt mondja inkább máskor? Gyakori ez a férfiaknál?
2016. jún. 11. 13:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
Ez gáz.Egy egészséges férfi nem mond ilyet.Legalábbis tőlem még senki sem utasította vissza a szopást.Mióta vagytok együtt?Lehet már kiszeretett belőled...
2016. jún. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon ritka

Én biztos nem utasitanám vissza

2016. jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs még nagy tapasztalatom,de az eddigi két barátom nem mondta soha hogy ne csináljam és hogy rossz lenne nekik.:)19/L
2016. jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%

én nem utasitalak vissza irj nekem megoldjuk

a pasiddal van vmi vagy szeretője van aki jol csinálja ezt és rád nem vágyik

2016. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Nekem eddig 5 pasim volt. Ilyesmire nem volt még precedens egyszer sem. De mivel mindenki más, lehet, hogy másoknál gyakrabban megesik. 24N
2016. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
9 éve vagyunk együtt. Kérdeztem tőle hogy nem jól csinálom és azért? De azt mondja hogy nagyon jó neki épp ezért nem értem.
2016. jún. 11. 13:55
 7/16 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi baj :) van pár férfi aki nem igazán preferálja az orált, nekem is volt hasonló esetem a barátommal igaz mi csak 2 éve vagyunk eggyütt, de leültünk megbeszéltük és Elmondta hogy nem igazán leli benne kedvét :)
2016. jún. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
9 év alatt lehet hogy megunt téged és van neki szeretője! Én olyan pasiról még nem hallottam aki ilyet vissza utasítana! Volt tapasztalatlan barátnőm is aki még nem csinálta olyan jól! De akkor is nagyon élveztem és soha nem utasítottam vissza! Még kértem is hogy csinálja!
2016. jún. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Régebben szerette ha szoptam úgyhogy nem tudom ez miert változott. Az meg hogy nem kivàn. Nem tudom. Lehet benne van a pakliban.
2016. jún. 11. 14:34
 10/16 anonim ***** válasza:
Gyanús,hogy szeretője van. :/
2016. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!