Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetek, hogy helyrehozzam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, hogy helyrehozzam?

Figyelt kérdés

A parommal tonkrement a szexualis eletunk. Az elejen tokeletes volt, aztan semmi... Beszeltunk rola, azt mondja nem tudja miet, eddig minden kapcsolataban igy volt viszont az exeit sosem foglalkoztatta (gondolom feladtam es eltuntek). En viszont szeretem es meg szeretnen ezt oldani.

Van egy 'fuggosege' (ez is mindig volt...)

Tarskereso oldalakon lanyoktol kepeket ker. Ismeretlenektol. En erre rajottem, elmondtam neki, megbeszeltuk, azota nem tortent ilyen.

Azon gondolkodtam, hogyha kuldok neki egy kihivo kepet magamrol, lendithet az valamit a dolgokon? Ti orulnetek ilyennek?

Plusz infok:

Megjart par haborut, 'tul van' egy poszttraumas stresszen.

Anno sokazor hivott, hogy menjunk tusolni, de nem tudtam, mindig kitalaltam valamit, hogy miert nem (az egom az exem utan a beka segge alatt se volt, feltem). Krzdemenyezni szinten emiatt nem tudtam.... Ez tehette esetunkben tonkre a dolgokat?

Ha a valaszokhoz meg kell info irok meg. Segitsetek, nem szeretnem feladni ot, de nem tudok mar sokaig igy elni. O 36 en 21 vagyok (ehhez nem kerek megjegyzeseket.)

Kulonben el vagyubk jegyezve es a kapcsolatunk minden mas szempontbol gyonyoru. Masfel eve vagyunk egyutt a problemak, a dolog az elso honap utan ritkult aztan lassan abba is maradt. Mit tehetek?



2016. jún. 24. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én nekem a régi kapcsolatomnál akkor tudtam, hogy valami nincs rendben, mikor alig, illetve nem is volt szex.. Nehezen lehet ezt megoldani.. =/
2016. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Scav ***** válasza:

Szerintem hidegen hagyja, ha elhagyod, igazából arra vár, mert már szeretne mást is megkapni. Te megvoltál, 1 hónapig az újdonság varázsa, aztán már más kéne. Tuti most is kér képeket, csak titokban.

De ez csak az én véleményem.

Hajlandó lenne elmenni veled párterapeutához vagy szexuálpszichológushoz?

2016. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem akarja, hogy elhagyjam.

A sexualpsichologusar felmerult, azo otlete kent. Viszont en is jobban orulnek ha mi tudnank megoldani. Ezert kerek tanacsot hatha sikerul.

2016. jún. 24. 13:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit tehetsz? Kereshetsz valakit, aki tud szeretni.
2016. jún. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szeret, ez nem vita targya. Ha mast akarnek keresni, (vagy o) nem probalnank helyrehozni.
2016. jún. 25. 16:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Szóval szeret. Aha. Azért nem akar veled dugni, és azért jár a társkereső oldalakra. Sebaj, értem én a viccet.
2016. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!