Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Óvszerrel nehezen tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszerrel nehezen tudok elmenni, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Nincs tapasztalatom sok nővel. A partnerem minden tekintetben álmaim nője, így ezzel nincsen probléma. Korábban óvszer nélkül szexeltünk (fogamzásgátlót szedett), 3 menet is gond nélkül ment gyakorlatilag regenerálódási idő nélkül, vagy minimális regenerálódási idővel. Most is alkalmaz fogamzásgátlót, de az óvszer nélküli szex nem igazán opció már.


Durex ultravékony gumit használunk, először elmegyek, bár akkor is tovább tart, mint nélküle. Viszont gumival a második menet is problémás szokott lenni akár fél óra-óra pihenő után is. Nagyon jó, de egyszerűen nem tudok elmenni, és ez frusztrálja a partneremet is. Volt, hogy sikerült, sőt olyan is volt, hogy utána harmadik menetnél nem tudtam elmenni hosszú időn keresztül, aztán beszéltük, hogy próbáljuk ki gumi nélkül, és fél percen belül végem volt. Tehát egyértelmű, hogy a gumi a probléma.


Szex közben eléggé összhangban vagyunk, ugyanazokat a dolgokat szeretjük és nagyon élvezzük az együttléteket. Így viszont azt gondolhatja, hogy nem tartom elég vonzónak, én meg azt érzem, hogy nem tudom azt nyújtani neki, amire szüksége lenne.


Azt is észrevettem magamon, hogy már amikor felhúzom a gumit, mintha kevésbé lennék kemény, mint nélküle. Utánaolvastam, elvileg nem kellene, hogy befolyásolja a gumi a szexuális együttlét időtartamát, nálam viszont még meg is akadályozza, hogy elmenjek, pedig a potenciámmal abszolút nincsen probléma. Olvastam olyat is, hogy más gumit lenne célszerű kipróbálni, mert lehet allergiám vagy ilyesmi a latexre, ilyenből azonban nem találtam ultravékony kivitelt, és ez a partneremnél kritérium. Mit javasoltok?


25/F


2016. máj. 15. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:
A gumi bizony merevedési phsziés problémákat is okozhat hosszú távon
2016. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!