Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rohad nehezen megyek el,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rohad nehezen megyek el, szerintetek mi az oka?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel most tart ott a kapcsolatunk hogy már egy ideje lefeküdtünk egymással (nekem ez volt az első ilyen alkalom előtte szűz voltam) és az a baj hogy mikor elkezdjük én olyan 15-20 perc alatt még csak-csak elmegyek ha nagyon megerőltetem magam, de utána akár mennyit is várunk nagyon nehéz. Ő mindég elmegy és szegény utána is próbálkozik hogy nekem is jó legyen, de eléggé szenvedés az egész és inkább közlöm vele hogy értékelem a próbálkozást, de nem fog menni.

2016. márc. 27. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:

A szexet is tanulni kell. Türelem, próbálkozás, kitartás. Próbálkozzatok mindig kicsit másféleképpen és előbb-utóbb rátaláltok arra a ami mindkettőtök számára megfelel. Egyébként pedig össze kell szokni, ki kell tapasztalni mindkettőtöknek mi a jó a másiknak.

Egyébként pedig valószínűleg az is közrejátszhat a dologban, hogy nem tudod eléggé ellazítani magad. Ne magadra figyelj, csak hagyd hogy történjenek a dolgok. Annak meg örülj ha a lány hamarabb elmegy mint te, mert sokszor ez fordítva szokott lenni.

2016. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!