Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nehezen megyek el, mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen megyek el, mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, es ha szexelek, kemeny ugyan a farkam, de van hogy 2 ora hossza utan sem nagyon tudok elmenni, csak nehezen, ez ugyan a noknek nagOn jó, de később nem lehet, hogy keptelen leszek elélvezni? Mit tegyek, mert volt mar no aki em nagyon biirta, mert mar fajt neki.

#. élvéz
2015. júl. 31. 09:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Maradj! :)
2015. júl. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
És ha kivered akkor is sokáig tart? Vagy ha le§zopnak?
2015. júl. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Azért nem tudom, te milyen nőkkel voltál, de ha nekem minden alkalommal 2 órát kellene melóznom a pasin és még akkor sem biztos lenne az eredmény, háááát.... Én szeretem, ha a párom is élvezi. Kell a sikerélmény.
2015. júl. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sokat verted hozzá szoktál
2015. júl. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem passzoltok össze lenn a csajoddal
2015. júl. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha óvszert használsz, az is közrejátszhat. Gumiban nekem is alig megy. De gumi nélkül már semmi probléma.
2015. júl. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

hát nem mondanám hogy ez a nőknek jó, lehet kivétel, de eddigi tapasztalataim alapján az átlag fél óra az a kedvelt


amúgy én is arra tippelnék hogy sokat verted és hozzászoktál, majd hát átszoksz szexre, rendszeres szexre, akkor lehet változni fog

2015. júl. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
de okosak eggyesek.......nem vertem sokat, nagyon regota rendszeresen szexelek, nem gumival, es mivel 24 cm es a farkam...nemm hinnem hogy "nem passzolunk" ossze
2015. júl. 31. 09:51
 9/14 A kérdező kommentje:
ja és minden nonel nagyon nehezen megyek el, de ha annyira nem koncentralok, akkor nem megyek el barmeddig is verjek vagy sz",janak vagy barmi....lehet ebbol kesobb bajom?
2015. júl. 31. 09:53
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez egy szexuális zavar (ejakulatio tarda), nem olyan gyakori, mint a korai magömlés, de azért elég sokaknál előfordul. Ilyenkor az ejakuláció pszichésen gátolt. Akkor oldódik meg, ha összeszoktok a partnereddel. Itt nem érdemes váltott partnerrel, alkalmi kapcsolatokban próbálkozni, mert csak ront a helyzeten, minden nővel elölről kell kezdened!

A legideálisabb megoldás az lenne számodra, ha stabil kapcsolatban, nem óvszerrel védekezve (!) próbálkoznátok. Párszor meg kell próbálni azt, hogy magad izgatod a végsőkig, és csak akkor teszed be, amikor már úgy érzed, hogy nagyon közel jársz. Párszor meg kellene tapasztalnod, hogy bele tudsz élvezni a partneredbe. (Ha nem tudjátok megoldani óvszer nélkül, akkor próbálhatod azt is, hogy gumiban vered magadnak orgazmusközeli állapotig, de az nem lesz ugyanaz).

De ez tényleg csak stabil kapcsolatban működik és csak megértő, türelmes, elfogadó partnerrel.

2015. júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!